Tłumaczenia angielski

Specjalnością naszego biura są specjalistyczne i techniczne tłumaczenia. Angielski jest jednym z wielu języków, w jakim pracujemy, oferując tłumaczenia na polski i odwrotnie. Ten język jest najbardziej rozpowszechnionym w świecie biznesu, dlatego nasze usługi cieszą się dużą popularnością. Zapraszamy na naszą stronę!

Higienistka stomatologiczna

Jeśli chcesz mieć konkretny zawód po skończeniu szkoły licealnej, zapisz się na jeden z naszych kursów. Jedną z proponowanych przez nas specjalności jest higienistka stomatologiczna. Certyfikat ukończenia tych zajęć da Ci uprawnienia do prowadzenia działalności profilaktyczno-leczniczej pod nadzorem lekarza dentysty. Sprawdź na naszej stronie, gdzie prowadzimy szkolenia i zgłoś się.

Angielski dla dzieci

Szkoła językowa smart-academy przygotowała dla Państwa specjalną ofertę - angielski dla dzieci i firm. Warszawa jest miastem, w którym swoje siedziby ma mnóstwo firm, które są międzynarodowymi korporacjami lub mają do czynienia z klientami zagranicznymi. Wszelkie kontakty biznesowe muszą przebiegać profesjonalnie, dlatego też warto zatroszczyć się o jak najwyższe kompetencje swoich pracowników. Angielski dla firm to propozycja idealna dla szefów, którzy chcą aby ich zespół był postrzegany bardzo dobrze, a jednocześnie był w stanie pracować jeszcze efektywniej.

Ekologiczność dostaw prądu

Z racji swojej ekologiczności są obecnie bardzo popularnym obszarem badawczym. Eksperci wskazują, że odnawialne źródła energii - słońce, wiatr, woda czy biomasa - powinny być wykorzystywane do pozyskiwania prądu częściej niż paliwa kopalne. Firma prowadzi prace badawcze, by tworzyć możliwości korzystania z surowców, którym nie grozi deficyt.