Pneumatyka

Jeśli chcecie znaleźć firmę, która oferuje najlepsze i najbardziej wydajne instalacje pneumatyczne zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Przygotowane przez nas rozwiązania wykonywane zostały w oparciu o nowoczesne technologie oraz z wykorzystaniem najbardziej wytrzymałych i trwałych materiałów. Dzięki temu są one solidnymi konstrukcjami, które posłużą Wam przez lata. Zapewniamy Wam dostęp do różnorodnych rozwiązań, jakie dostosujcie do swoich potrzeb pod katem odpowiednich parametrów.

Aparat zmiechchowy El-Dar

Specjalizujemy się w dystrybucji wysokojakościowego sprzętu elektrycznego, który pozyskujemy przy współpracy z najlepszymi producentami z branży. W asortymencie hurtowni El-Dar Sp. z o.o. dostępny jest m. in. bardzo przydatny na placach, ulicach czy w innych przestrzeniach publicznych aparat zmierzchowy, który ma na celu samoczynne załączanie i wyłączanie oświetlenia przestrzeni. Aparat działa w reakcji na natężenie światła, w związku z czym wymogiem jest umieszczenie go w przestrzeni z dostępem do promieniowania słonecznego.

TIK-SOFT - gotowe wzory dokumentów

Proponowane przez nas rozwiązanie jest idealne dla firm, fundacji oraz innych jednostek o różnym profilu działalności. Program do kadr i płac to bardzo rozbudowany zestaw gotowych dokumentów, a także różnorodnych umów, które pozwalają na naliczanie wypłat i składek w różnych trybach. Zaawansowane zestawienia pomagają w liczeniu czasu pracy czy zaległych urlopów. Umożliwiają także rozliczanie wynagrodzeń w sposób szczegółowy lub syntetyczny. TIK-SOFT podobnie jak w przypadku innych swoich produktów proponuje 60-dniową wersję testową.

Nasza firma produkuje wysokiej klasy sprzęt elektrotechniczny. Nasze szafy teleinformatyczne charakteryzują się doskonałą jakością wykonania i stosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, co zapewnia bezawaryjność ich działania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy także osprzęt do szaf teleinformatycznych, dzięki czemu mogą oni liczyć na kompleksową obsługę z naszej strony.

PatoPak

Zachęcamy do zapoznania się z rozbudowaną ofertą naszego internetowego sklepu, sprzedającego najwyższej jakości opakowania oraz artykuły niezbędne do zabezpieczania towarów. Posiadamy szeroki wybór kopert bąbelkowych, które są wyjątkowo popularne ze względu na wysokie zabezpieczenie towaru. Chronią one produkty przed uszkodzeniami mechanicznymi, wstrząsami, zgnieceniem, a także zabrudzeniem. Jako producent posiadamy wiele modeli o różnych kształtach oraz rozmiarach. Są to produkty solidne, wykonane z najlepszych materiałów.

Akumulatory w najlepszych cenach

Potrzebny dobry akumulator do wózka widłowego, platformowego czy maszyny sprzątającej? Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu. Znajdziesz u nas wyroby, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Wśród nich znajdują się baterie żelowe, kwasowe oraz miedziane, a także funkcjonalne monobloki. Zajmujemy się zarówno ich dystrybucją, jak i serwisowaniem. Nasi fachowcy doskonale poradzą sobie z każdym problemem. Zapewniamy również przystępne ceny i terminowość.

Obróbka mechaniczna metali

Jesteśmy wysoce wyspecjalizowanym zakładem przemysłowym, który gwarantuje profesjonalne i precyzyjne wykonanie szeregu narzędzi i komponentów użytkowych. Dobrym przykładem są nasze wykrojniki, które idealnie sprawdzają się podczas cięcia prawie każdego rodzaju materiału. Dowiedz się więcej na stronie internetowej firmy Spamel.

Sprzedaż substancji chemicznych

Wiele branż przemysłu do codziennego funkcjonowania potrzebuje specjalistycznych substacji organicznych i nieorganicznych Nasza firma to doświadczony importer oraz dystrybutor surowców chemicznych. Oferujemy nie tylko sprzedaż wysokiej klasy materiałów, ale również profesjonalne doradztwo w zakresie naszej ekspertyzy.

Przewody, kable alarmowe, stereo i inne

Mogą pracować w skrajnych temperaturach, różnorodne ciśnienia oraz sposoby zastosowania - tym odznaczają się oferowane przez nas przewody. Oferujemy Państwu bardzo szeroki asortyment produktów, które dopasowujemy do indywidualnych wymagań każdego Klienta. Chętnie pomożemy Państwu w znalezieniu odpowiedniego dla siebie rozwiązania.

Aplikacje dla rolników

Klienci wyposażeni w nasz program do zarządzania rolnictwem mają możliwość stałego wglądu w rejestr przeprowadzanych na terenie gospodarstwa prac. Dzięki temu mogą na bieżąco usprawniać wykonywane czynności, aby zoptymalizować osiągane wyniki. Z nami takie czynności, jak planowanie zbiorów, stają się dużo łatwiejsze.

Jesteśmy firmą, która w swojej ofercie posiada manipulatory przemysłowe, wykorzystywane w wielu różnych branżach oraz gałęziach przemysłu. Urządzenia pozwalają w realny sposób zwiększyć wydajność produkcji, a przy tym przyczyniaj się do niwelowania uszkodzeń powstających podczas wytwarzania. Już teraz możesz ograniczyć straty w swojej firmie!

Poza dystrybucją, nasza firma specjalizuje się również w instalacji sprzedawanych przez nas systemów. Montaż paneli fotowoltaicznych jest podzielony na kilka etapów. W pierwszej kolejności na dachu są instalowane uchwyty na dachu, a także pale i kotwy na gruncie. W drugim etapie, specjaliści PV+ transportują wszystkie moduły na miejscu i przystępują do ich przytwierdzenia do dachu przy zastosowaniu specjalistycznych śrub. W następnej kolejności podłącza się poszczególne moduły oraz łączy cały system z inwerterem.

Urządzenia do biura

Jeżeli planujesz inwestycję w niezawodny sprzęt biurowy - koniecznie odwiedź naszą stronę i sprawdź, co przygotowaliśmy. Drukarki i kserokopiarki znanych marek i w atrakcyjnych cenach charakteryzują się świetnymi parametrami technicznymi i szybko radzą sobie z realizacją zadań, oszczędzając czas pracowników.

Aparatura badawcza i pomiarowa

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą wyjątkową ofertę na aparaturę laboratoryjną i przemysłową, która doskonale sprawdza się podczas badań oraz pomiarów. Neutralizator ścieków i separatory to jedne z wielu propozycji, które znajdują szerokie grono odbiorców. Są niezbędne w oddzielaniu smarów i tłuszczów.

Od wielu lat laptopy HP kojarzone są przede wszystkim ze znakomitą jakością oraz szerokim zakresem rozwiązań. Nowoczesne propozycje zostały stworzone z myślą o potrzebach różnorodnych odbiorców, dlatego też zarówno firmy, jak i odbiorcy indywidualni znajdą pośród notebooków HP rozwiązanie dla siebie. Zapraszamy wszystkich z Państwa poszukujących przenośnego komputera do sprawdzenia naszej oferty.

Automatyczna brama

Coraz więcej osób ma swój własny samochód. Są one szczególnie przydatne, kiedy mieszka się w domku jednorodzinnym. Dlatego warto zadbać o dodatkowy komfort, jakim mogą okazać się napędy do bram skrzydłowych. Dzięki temu nie będziesz musiał wychodzić za każdym razem z auta, by otworzyć wjazd na Twoja posesję - wystarczy mały pilot.

Komfort oddychania w trakcie jazdy autem

W Twoim aucie kryć może się wiele bakterii, grzybów czy też roztocza. By skutecznie się ich pozbyć, warto zainwestować w oczyszczacz powietrza do samochodu. Zniweluje on nieprzyjemne zapachy i pozbędzie się niechcianych mikroorganizmów. Urządzenie to ma długotrwałą wytrzymałość i staranność wykonania.

Przyrządy do samodzielnego ostrzenia

W naszym sklepie oferujemy szeroki asortyment różnych narzędzi. Ostrzenie piły ręcznej pilnikiem jest dla niektórych z majsterkowiczów bardzo istotnym elementem. Posiadamy takie modele na naszej stronie. Są one przeznaczone m.in. do cięcia średnich i grubych detali. Wyposażono je w gumowe uchwyty, które mogą wspomóc proces cięcia.

Zestawy interaktywne

Aby urozmaicić lekcje w szkołach, warto zadbać o odrobinę interaktywności, co urozmaici naukę. Taka tablica to znakomity pomysł zarówno dla placówek oświatowych, jak i dla firm. W ten sposób można bardziej zainteresować odbiorcę, przez co lepiej zapamięta to, co chcemy mu przekazać. Nasz sklep mieści się w Krakowie.