Pneumatyka

Jeśli chcecie znaleźć firmę, która oferuje najlepsze i najbardziej wydajne instalacje pneumatyczne zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Przygotowane przez nas rozwiązania wykonywane zostały w oparciu o nowoczesne technologie oraz z wykorzystaniem najbardziej wytrzymałych i trwałych materiałów. Dzięki temu są one solidnymi konstrukcjami, które posłużą Wam przez lata. Zapewniamy Wam dostęp do różnorodnych rozwiązań, jakie dostosujcie do swoich potrzeb pod katem odpowiednich parametrów.

Aparat zmiechchowy El-Dar

Specjalizujemy się w dystrybucji wysokojakościowego sprzętu elektrycznego, który pozyskujemy przy współpracy z najlepszymi producentami z branży. W asortymencie hurtowni El-Dar Sp. z o.o. dostępny jest m. in. bardzo przydatny na placach, ulicach czy w innych przestrzeniach publicznych aparat zmierzchowy, który ma na celu samoczynne załączanie i wyłączanie oświetlenia przestrzeni. Aparat działa w reakcji na natężenie światła, w związku z czym wymogiem jest umieszczenie go w przestrzeni z dostępem do promieniowania słonecznego.

TIK-SOFT - gotowe wzory dokumentów

Proponowane przez nas rozwiązanie jest idealne dla firm, fundacji oraz innych jednostek o różnym profilu działalności. Program do kadr i płac to bardzo rozbudowany zestaw gotowych dokumentów, a także różnorodnych umów, które pozwalają na naliczanie wypłat i składek w różnych trybach. Zaawansowane zestawienia pomagają w liczeniu czasu pracy czy zaległych urlopów. Umożliwiają także rozliczanie wynagrodzeń w sposób szczegółowy lub syntetyczny. TIK-SOFT podobnie jak w przypadku innych swoich produktów proponuje 60-dniową wersję testową.

Nasza firma produkuje wysokiej klasy sprzęt elektrotechniczny. Nasze szafy teleinformatyczne charakteryzują się doskonałą jakością wykonania i stosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, co zapewnia bezawaryjność ich działania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy także osprzęt do szaf teleinformatycznych, dzięki czemu mogą oni liczyć na kompleksową obsługę z naszej strony.

PatoPak

Zachęcamy do zapoznania się z rozbudowaną ofertą naszego internetowego sklepu, sprzedającego najwyższej jakości opakowania oraz artykuły niezbędne do zabezpieczania towarów. Posiadamy szeroki wybór kopert bąbelkowych, które są wyjątkowo popularne ze względu na wysokie zabezpieczenie towaru. Chronią one produkty przed uszkodzeniami mechanicznymi, wstrząsami, zgnieceniem, a także zabrudzeniem. Jako producent posiadamy wiele modeli o różnych kształtach oraz rozmiarach. Są to produkty solidne, wykonane z najlepszych materiałów.

Akumulatory w najlepszych cenach

Potrzebny dobry akumulator do wózka widłowego, platformowego czy maszyny sprzątającej? Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu. Znajdziesz u nas wyroby, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Wśród nich znajdują się baterie żelowe, kwasowe oraz miedziane, a także funkcjonalne monobloki. Zajmujemy się zarówno ich dystrybucją, jak i serwisowaniem. Nasi fachowcy doskonale poradzą sobie z każdym problemem. Zapewniamy również przystępne ceny i terminowość.

Obróbka mechaniczna metali

Jesteśmy wysoce wyspecjalizowanym zakładem przemysłowym, który gwarantuje profesjonalne i precyzyjne wykonanie szeregu narzędzi i komponentów użytkowych. Dobrym przykładem są nasze wykrojniki, które idealnie sprawdzają się podczas cięcia prawie każdego rodzaju materiału. Dowiedz się więcej na stronie internetowej firmy Spamel.

Przewody do zapraw betonowych

Wytrzymujące ciśnienie robocze o mocy 40 bar nasze węże do betonu fenomenalnie sprawdzą się podczas najbardziej intensywnych prac. Dzięki wykorzystaniu do ich produkcji odpowiedniej mieszanki gum charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie. Nadają się do agregatów tynkarskich przesyłających również piasek i śrut.

Sprzedaż substancji chemicznych

Wiele branż przemysłu do codziennego funkcjonowania potrzebuje specjalistycznych substacji organicznych i nieorganicznych Nasza firma to doświadczony importer oraz dystrybutor surowców chemicznych. Oferujemy nie tylko sprzedaż wysokiej klasy materiałów, ale również profesjonalne doradztwo w zakresie naszej ekspertyzy.

Przewody, kable alarmowe, stereo i inne

Mogą pracować w skrajnych temperaturach, różnorodne ciśnienia oraz sposoby zastosowania - tym odznaczają się oferowane przez nas przewody. Oferujemy Państwu bardzo szeroki asortyment produktów, które dopasowujemy do indywidualnych wymagań każdego Klienta. Chętnie pomożemy Państwu w znalezieniu odpowiedniego dla siebie rozwiązania.

Aplikacje dla rolników

Klienci wyposażeni w nasz program do zarządzania rolnictwem mają możliwość stałego wglądu w rejestr przeprowadzanych na terenie gospodarstwa prac. Dzięki temu mogą na bieżąco usprawniać wykonywane czynności, aby zoptymalizować osiągane wyniki. Z nami takie czynności, jak planowanie zbiorów, stają się dużo łatwiejsze.

Jesteśmy firmą, która w swojej ofercie posiada manipulatory przemysłowe, wykorzystywane w wielu różnych branżach oraz gałęziach przemysłu. Urządzenia pozwalają w realny sposób zwiększyć wydajność produkcji, a przy tym przyczyniaj się do niwelowania uszkodzeń powstających podczas wytwarzania. Już teraz możesz ograniczyć straty w swojej firmie!

Poza dystrybucją, nasza firma specjalizuje się również w instalacji sprzedawanych przez nas systemów. Montaż paneli fotowoltaicznych jest podzielony na kilka etapów. W pierwszej kolejności na dachu są instalowane uchwyty na dachu, a także pale i kotwy na gruncie. W drugim etapie, specjaliści PV+ transportują wszystkie moduły na miejscu i przystępują do ich przytwierdzenia do dachu przy zastosowaniu specjalistycznych śrub. W następnej kolejności podłącza się poszczególne moduły oraz łączy cały system z inwerterem.

Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji różnorodnych materiałów złączeniowych, które są pożądane w przypadku budowy różnego rodzaju konstrukcji. Polecamy nakrętki sześciokątne o wszechstronnym zastosowaniu. Dostępne są modele do zgrzewania, meblowe, kołpakowe, motylkowe, do łożysk, kołnierzowe oraz wiele innych.

Urządzenia do biura

Jeżeli planujesz inwestycję w niezawodny sprzęt biurowy - koniecznie odwiedź naszą stronę i sprawdź, co przygotowaliśmy. Drukarki i kserokopiarki znanych marek i w atrakcyjnych cenach charakteryzują się świetnymi parametrami technicznymi i szybko radzą sobie z realizacją zadań, oszczędzając czas pracowników.

Aparatura badawcza i pomiarowa

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą wyjątkową ofertę na aparaturę laboratoryjną i przemysłową, która doskonale sprawdza się podczas badań oraz pomiarów. Neutralizator ścieków i separatory to jedne z wielu propozycji, które znajdują szerokie grono odbiorców. Są niezbędne w oddzielaniu smarów i tłuszczów.