Medi-Trans

Nowoczesna, rozbudowana flota sprawnych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt medyczny pojazdów. Całodobowa dyspozytornia, dzięki której przyjazd we wskazane miejsce jest bardzo szybki. Wykwalifikowani ratownicy medyczni, przeszkoleni sanitariusze, doświadczone pielęgniarki oraz wybór lekarzy - specjalistów z różnych dziedzin. Certyfikowani kierowcy, którzy stawiają sobie za cel bezpieczne przewiezienie pacjenta. Są to podstawowe wyznaczniki sprawnego transportu sanitarnego, oferowanego placówkom medycznym.

Wypożyczalnia samochodów

W ramach naszej oferty znajdziecie realizowany tani wynajem busów. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie odpowiednich środków transportu do przewożenia osób czy też przedmiotów. Znajdziecie u nas różne modele samochodów. Wszystkie zostały przez nas odpowiednio wyposażone oraz ubezpieczone, dzięki czemu stanowią skuteczne sposoby do wykorzystania ich do przewozów w celach prywatnych czy służbowych. Siedziba naszej wypożyczalni zlokalizowana została na terenie- Białegostoku, gdzie możecie zobaczyć pojazdy.

http://www.autofest.pl/

Nasza oferta kierowana jest do klientów poszukujących kompleksowej usługi z zakresu wynajmu samochodów osobowych w Gdańsku w rejonie lotniska. Zdobyte doświadczenie pozwala na profesjonalne i szybkie rozwiązywanie potrzeb klientów indywidualnych jak i firm. Atrakcyjne ceny oraz wysokie upusty powodują, że nasza firma jest wysoko ceniona przez klientów. Staramy się aby wynajem samochodów był dostosowany indywidualnie do potrzeb klienta dlatego posiadamy różnorodną ofertę modeli samochodów osobowych, dostawczych oraz mikrobusów.

Aby w pełnej wygodzie i bez obawy o własne zdrowie czy życie dotrzeć ekspresowo za granicę naszego kraju, warto skorzystać z usług Bernat Justyna Przewóz Osób. Jesteśmy firmą oferującą busy międzynarodowe, które charakteryzują się dostosowaniem do nowoczesnych standardów, a doświadczeni kierowcy są w stanie wycisnąć z nich wszystko co najlepsze. Każdego dnia zawozimy i przywozimy naszych klientów, organizując nie tylko indywidualne transporty, ale również zorganizowane. Jeździmy do Anglii.

Transport do Niemiec

Zapraszamy do prześledzenia naszej oferty, w ramach której znajdziecie liczne busy. Niemcy stanowią jeden z obszarów, w których kierunku przemieszczają się nasze pojazdy, pokonując przy tym regularne trasy. Oferowane przez nas rozwiązania pozwolą Wam w szybki i terminowy sposób dotrzeć do wybranego przez Was celu. Organizowane przez nas przejazdy umożliwiają komfortową podróż dzięki odpowiedniemu wyposażeniu samochodów oraz zamontowaniu w nich szerokich siedzeń, które zapewniają wygodę pasażerom.

paczka do Anglii

Wszystkie osoby chcące skorzystać z opcji dostarczenia przesyłki z kraju do Wielkiej Brytanii, zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Atrans. Realizujemy transport takich produktów jak paczki Polska-Anglia, dokładając wszelkich starań do tego, aby nasi Klienci byli jak najbardziej zadowoleni z wykonanej usługi. Powierzając nam przesyłkę możesz być pewien, że w szybko oraz w stanie nienaruszonym dotrze do wskazanego przez Ciebie odbiorcy. Skontaktuj się z naszą firmą i już teraz poznaj cennik naszych usług.

Przewóz grup małych i dużych

Nasza firma z Łodzi zajmuje się przewozem grup osobowych różnej wielkości. Do dyspozycji mamy kilkuosobowe vany, busy i autobusy, co pozwala nam poradzić sobie z każdym zamówieniem. Koszty wynajmu uzależnione są od długości trasy i liczby osób - zawsze staramy się jednak, by oferta była jak najbardziej korzystna dla klientów.

Kiedy dochodzi do sytuacji, kiedy musimy naprawić nasze auto, jedno z kluczowych pytań brzmi: za ile? Sklep Motocentrumnet powstał specjalnie dla kierowców, których interesują auto części w atrakcyjnych cenach. Nasza oferta obejmuje akcesoria motoryzacyjne sprawdzonych marek, przez co zakupione produkty stają się pełnowartościowym zamiennikiem tych oferowanych w autoryzowanych salonach. Proszę zdać się na pomoc naszych profesjonalnych doradców, którzy z pewnością podzielą się swoim doświadczeniem.

Spływy kajakowe

Jeśli jesteś fanem mocnych wrażeń i lubisz adrenalinę, zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Proponujemy sprzęt niezbędny do wypraw i spływów po rzekach, znajdujących się zarówno w kraju, jak i za granicą. Dostępny jest asortyment doskonale wpisujący się w kajakarstwo turystyczne, rekreacyjne oraz górskie.