Medi-Trans

Nowoczesna, rozbudowana flota sprawnych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt medyczny pojazdów. Całodobowa dyspozytornia, dzięki której przyjazd we wskazane miejsce jest bardzo szybki. Wykwalifikowani ratownicy medyczni, przeszkoleni sanitariusze, doświadczone pielęgniarki oraz wybór lekarzy - specjalistów z różnych dziedzin. Certyfikowani kierowcy, którzy stawiają sobie za cel bezpieczne przewiezienie pacjenta. Są to podstawowe wyznaczniki sprawnego transportu sanitarnego, oferowanego placówkom medycznym.

G100 Rent

W ramach naszej oferty znajdziecie realizowany tani wynajem busów. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie odpowiednich środków transportu do przewożenia osób czy też przedmiotów. Znajdziecie u nas różne modele samochodów. Wszystkie zostały przez nas odpowiednio wyposażone oraz ubezpieczone, dzięki czemu stanowią skuteczne sposoby do wykorzystania ich do przewozów w celach prywatnych czy służbowych. Siedziba naszej wypożyczalni zlokalizowana została na terenie- Białegostoku, gdzie możecie zobaczyć pojazdy.

http://www.autofest.pl/

Nasza oferta kierowana jest do klientów poszukujących kompleksowej usługi z zakresu wynajmu samochodów osobowych w Gdańsku w rejonie lotniska. Zdobyte doświadczenie pozwala na profesjonalne i szybkie rozwiązywanie potrzeb klientów indywidualnych jak i firm. Atrakcyjne ceny oraz wysokie upusty powodują, że nasza firma jest wysoko ceniona przez klientów. Staramy się aby wynajem samochodów był dostosowany indywidualnie do potrzeb klienta dlatego posiadamy różnorodną ofertę modeli samochodów osobowych, dostawczych oraz mikrobusów.

Transport do Niemiec

Zapraszamy do prześledzenia naszej oferty, w ramach której znajdziecie liczne busy. Niemcy stanowią jeden z obszarów, w których kierunku przemieszczają się nasze pojazdy, pokonując przy tym regularne trasy. Oferowane przez nas rozwiązania pozwolą Wam w szybki i terminowy sposób dotrzeć do wybranego przez Was celu. Organizowane przez nas przejazdy umożliwiają komfortową podróż dzięki odpowiedniemu wyposażeniu samochodów oraz zamontowaniu w nich szerokich siedzeń, które zapewniają wygodę pasażerom.

Spływy kajakowe

Jeśli jesteś fanem mocnych wrażeń i lubisz adrenalinę, zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Proponujemy sprzęt niezbędny do wypraw i spływów po rzekach, znajdujących się zarówno w kraju, jak i za granicą. Dostępny jest asortyment doskonale wpisujący się w kajakarstwo turystyczne, rekreacyjne oraz górskie.

Surowce do przemysłu

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem surowców niezbędnych do utrzymania dróg zimą. Aby zwalczać śliskość ścieżek czy innych nawierzchni skutecznie, niezbędny będzie chlorek wapnia. Cena, jaką możemy zaoferować, jest uzależniona od ilości, oferujemy dostawę na terenie całego kraju, obsługujemy klientów detalicznych oraz hurtowych.

Transport przesyłki

Jeśli chcesz wysłać rodzinie kilka niezbędnych przedmiotów lub planujesz przeprowadzkę i wiesz, że będziesz potrzebował dużego transportu, skorzystaj z usług PHU Sinbus. Transportujemy paczki do Anglii różnego rodzaju - zarówno te mniejsze, jak i pakowane na palecie - meble czy artykuły AGD. Sprawdź jak poprawnie owinąć produkty i skorzystaj z naszej oferty.

Usługi naprawcze pojazdów

Jeśli Twój samochodu uległ awarii zrobimy wszystko żeby pomóc Ci go naprawić. Warsztat samochodowy Stare Babice zatrudnia mechaników z wieloletnim doświadczeniem, które pozwala im na szybkie rozpoznanie i naprawę danej usterki. Zajmujemy się naprawą aut osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusów.

Jesteśmy profesjonalistami doskonale znającymi się na wykonywanej pracy. Naszą specjalizacją jest usuwanie zanieczyszczeń z filtrów cząstek stałych. Regenerację przeprowadzamy kilkustopniową metodą, łączącą tradycyjne zabiegi z nowatorskim podejściem. Dzięki temu nie trzeba się pozbywać tego istotnego elementu pojazdu, co grozi wieloma konsekwencjami. Jedną z nich jest spory spadek wartości w przypadku sprzedaży, związany z brakiem homologacji.

Od lat istniejemy na rynku, dzięki czemu możliwe jest zaoferowanie Państwu najlepszych rozwiązań na terenie stolicy i nie tylko. Jesteśmy profesjonalną firmą transportową, która zgłasza swoje usługi na terenie Warszawy, Polski, a także - Europy Zachodniej! Jesteśmy profesjonalistami i posiadamy w ekipie najlepszych kierowców.

Naprawa przekładni w aucie

Niepokojące trudności przy ruszaniu kierownicą w aucie, drgania, wyciek oleju? Nie ma powodów do zmartwień, regeneracja maglownicy może rozwiązać te problemy. Nasza firma szybko i niedrogo oceni stan przekładni oraz fachowo zajmie się jej naprawą. Zapoznaj się ze szczegółami usługi odnowy mechanizmów samochodowych umieszczonymi na naszej stronie internetowej.

Naprawa filtrów samochodowych

Firma oferuje naprawę części związanych z układami wydechowymi samochodów. Co ważne, firma proponuje nie tylko czyszczenie, bo ponieważ regeneracja filtra cząstek stałych ma większą skuteczność, jest ona oferowana jako usługa polecana. Dzięki temu procesowi, urządzenie jest tak sprawne, jakby właśnie wyszło z fabryki.

Tuning samochodu

Głównym profilem naszej działalności jest mechanika samochodowa. W tym celu wykonujemy wiele zadań, między innymi przyciemnianie szyb. Nasz warsztat znajduje się w Warszawie. Proces ten polega na nałożeniu specjalnej folii na okna w samochodzie, która będzie chronić pasażerów przed nadmiernym nasłonecznieniem.