Lord4Sport

Orbitrek to przyrząd rozwijający nie tylko kondycję i tężyznę fizyczną ale również koordynację ruchową. Dzięki odpowiednim ustawieniom mogą Państwo uzyskać doskonałe efekty treningu. Orbitrek jest profesjonalnym urządzeniem, które charakteryzuje się wysoką trwałością i solidnością wykonania. Szerokie możliwości jego ustawień sprawiają, że będzie on służyć Państwu przez długie lata. Jesteśmy przekonani, że oddajemy w Państwa ręce niezawodny sprzęt, z którego będziecie w pełni zadowoleni. Zapraszamy do kontaktu.

Bramkarz piłkarski

Interesuje Cię sport i chcesz zacząć swoją karierę piłkarską? Twoimi idolami są Wojciech Szczęsny, Allison czy Gianluigi Buffon? Lubisz rzucać się na piłkę i bronić swój zespół przed utratą gola? Jeżeli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś w sposób twierdzący mamy dla Ciebie profesjonalny strój bramkarski, który na pewno spełni Twoje oczekiwania. Koledzy z boiska będą zachwyceni nie tylko Twoimi umiejętnościami, ale też i wyglądem. W dodatku nasze ubranie dla golkipera posiada bardzo miękkie gąbki, dzięki czemu pozbędziesz się siniaków w newralgicznych miejscach jak np. kolana.

Sprzęt do ćwiczeń firmy Romex

Przedstawiamy nowoczesne siłownie plenerowe od producenta, firmy Romex. Jesteśmy producentem i dostawcą wysokiej klasy sprzętów do ćwiczeń fitness i treningów w plenerze. Nasze urządzenia pojawiają się w najważniejszych strefach rekreacyjnych w kraju. Wykonujemy pojedyncze i wielostanowiskowe sprzęty treningowe.

Bagażniki rowerowe

Postaw już dzisiaj na najlepszy bagażnik rowerowy! Jesteśmy sklepem internetowym z najlepszym sprzętem sportowym w rewelacyjnej cenie. Oferujemy naszym Klientom rozwiązania na najwyższym poziomie. Nasz asortyment to solidne konstrukcje do transportu dla jednośladów. Zainwestuj w swoje zdrowie i lepsze samopoczucie!

Obozowiska z nauką jazdy konnej

Zapraszamy dzieci i młodzież na szkolenia z jazdy konnej. Lekcje prowadzą doświadczeni polscy i zagraniczni trenerzy. Nasze zimowe obozy jeździeckie wyróżniają się indywidualnym podejściem. Zapewniamy ubezpieczenie i opiekę zdrowotną wszystkim kursantom. Co więcej, gwarantujemy nocleg i wyżywienie w naszym ośrodku oraz zorganizowany czas wolny.

strefa Gym i Wellness

Na stronie internetowej naszej siłowni znajdziecie zakres prowadzonego przez nas fitnessu. Warszawa i hotel w centrum jest miejscem, na terenie którego zlokalizowana została nasza profesjonalna strefa Gym i Wellness. Znajdziecie u nas nowoczesny sprzęt pozwalający na właściwe kształtowanie i zadbanie o atrakcyjny wygląd dla Waszej sylwetki.