Skok z wysokości

Zastanawiasz się nad wyjątkowym prezentem na osiemnastkę lub wieczór kawalerski? Pragniesz poczuć prawdziwą adrenalinę? Loty spadochronowe to przeżycie, które potrafi uzależnić! Zapraszamy na skoki niezależnie od Twojego doświadczenia, ponieważ odbywają się dzięki wsparciu instruktora i znawcy tego ekstremalnego sportu.

Puchary sportowe - Katowice – Shaft

Nasze przedsiębiorstwo posiada niezwykle rozbudowaną ofertę dla osób, które poszukują unikalnych nagród na zawody lub konkursy. Proponujemy doskonale wykonane, efektowne puchary sportowe, które pozwolą nagrodzić zwycięzców w odpowiedni sposób, a także zapewnią idealną pamiątkę na lata. Posiadamy modele wpisujące się w różne kategorie - zarówno niskobudżetowe, które pozwolą nagrodzić zwycięzców w estetyczny i niedrogi sposób, a także ekskluzywne, wykorzystujące niezwykłe wzory i najlepsze materiały.

Lord4Sport

Orbitrek to przyrząd rozwijający nie tylko kondycję i tężyznę fizyczną ale również koordynację ruchową. Dzięki odpowiednim ustawieniom mogą Państwo uzyskać doskonałe efekty treningu. Orbitrek jest profesjonalnym urządzeniem, które charakteryzuje się wysoką trwałością i solidnością wykonania. Szerokie możliwości jego ustawień sprawiają, że będzie on służyć Państwu przez długie lata. Jesteśmy przekonani, że oddajemy w Państwa ręce niezawodny sprzęt, z którego będziecie w pełni zadowoleni. Zapraszamy do kontaktu.