Skok z wysokości

Zastanawiasz się nad wyjątkowym prezentem na osiemnastkę lub wieczór kawalerski? Pragniesz poczuć prawdziwą adrenalinę? Loty spadochronowe to przeżycie, które potrafi uzależnić! Zapraszamy na skoki niezależnie od Twojego doświadczenia, ponieważ odbywają się dzięki wsparciu instruktora i znawcy tego ekstremalnego sportu.

Lord4Sport

Orbitrek to przyrząd rozwijający nie tylko kondycję i tężyznę fizyczną ale również koordynację ruchową. Dzięki odpowiednim ustawieniom mogą Państwo uzyskać doskonałe efekty treningu. Orbitrek jest profesjonalnym urządzeniem, które charakteryzuje się wysoką trwałością i solidnością wykonania. Szerokie możliwości jego ustawień sprawiają, że będzie on służyć Państwu przez długie lata. Jesteśmy przekonani, że oddajemy w Państwa ręce niezawodny sprzęt, z którego będziecie w pełni zadowoleni. Zapraszamy do kontaktu.

Ćwiczenia online

Chcesz zaoszczędzić swój czas i pracować nad poprawą sylwetki we własnych czterech ścianach? Wystarczy, że zgłosisz się do mnie, a przygotuję dla Ciebie trening w domu. Plan pomoże Ci zachować regularność i będziesz bardziej zmotywowana w wykonywaniu codziennych ćwiczeń fizycznych, które wzmocnią Twoje mięśnie.

Preparaty do uzdatniania

Na naszej stronie znajdziesz wanny z hydromasażem do ogrodu oraz szereg środków, które pozwolą Wam utrzymać je w dobrym stanie. Akcesoria do jacuzzi z naszego sklepu przeznaczone są do czyszczenia i uzdatniania. Do naszego asortymentu wybieramy tylko preparaty o najnowocześniejszych i najskuteczniejszych recepturach.

Profesjonalne ubrania na motocykl

Codziennie jeździsz swoim motorem? Niezależnie od tego, czy swoim jednośladem jeździsz regularnie, czy też od święta, musisz zaopatrzyć się w profesjonalną odzież dla motocyklistów. Nasz sklep proponuje trwałe i zapewniające bezpieczeństwo kaski, spodnie, kurtki oraz rękawice. Oferujemy także bardzo trwałe buty, które sprawdzą się w każdych warunkach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!