Jak wybrać prezent dla dziecka?

Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie, urodziny lub inna okazja, na którą chcesz wręczyć prezent maluchowi? Zastanawiasz się, co podarować swojej pociesze, by bezpiecznie i radośnie bawiła się upominkiem? Auta dla dzieci napędzane akumulatorami lub pedałami to bardzo dobra propozycja dla małych fanów motoryzacji.

Rozrywka dla dzieci

Jakie produkty zapewniają maluchom najlepszą rozrywkę? Oczywiście zabawki zdalnie sterowane, które w licznych modelach można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Takie propozycje sprawdzą się zarówno w przypadku chłopca, jak i dziewczynki - kto nie chciałby bowiem sprawować pełnej kontroli nad pojazdem?

Książka interaktywna

Głośne czytanie niesamowicie rozwija procesy poznawcze u małego dziecka. Chcąc umilić Państwu czas spędzony na wspólnej lekturze, proponujemy książeczki aktywizujące z naszego sklepu. W naszej wyselekcjonowanej ofercie znajdziesz publikacje wykonane zarówno z papieru, jak i materiału, zawierające przesuwane elementy czy akcesoria przypinane na rzep. Wszystko po to, by poznawać świat w całej gamie jego barw.

Lekcje niemieckiego online

Jak przebiegają zajęcia w naszej szkole? Lekcje niemieckiego online prowadzimy przez Internet, dlatego uczeń musi mieć do dyspozycji telefon lub komputer z WiFi. Na pierwszym spotkaniu sporządzamy program kształcenia. Największy nacisk kładziemy na rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych, ale nie pomijamy gramatyki i słownictwa. Korzystamy z różnorodnych pomocy naukowych, np. plików dźwiękowych, filmów lub tekstów. Zajęcia obywają się na wirtualnej tablicy. Po ćwiczeniach uczeń dostaje dostęp do materiałów i notatek powtórkowych.