Przyjęcia dla najmłodszych - Bricks 4 Kidz

Chcesz, by ten dzień był dla maluszka naprawdę wyjątkowy? Skorzystaj z pomocy Bricks 4 Kidz. Organizujemy urodziny dla dzieci w kreatywny i inspirujący sposób w wielu blokach tematycznych, z wykorzystaniem klocków LEGO. Każdy z uczestników może liczyć na drobny upominek. Z naszymi animatorami Twoje pociechy będą się doskonale bawić!

Nauka dla najmłodszych

Mamy doświadczenie w prowadzeniu zajęć dostosowanych do umiejętności, potrzeb i wieku dzieci oraz zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogów. Szukasz prywatnego przedszkola dla swojego malucha, które znajduje się na terenie Poznania? W takim razie koniecznie zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez placówkę Miś Puchatek. Naszym atutem są doskonale wyposażone, przestronne i nowoczesne sale z łazienkami oraz dostęp do znajdującego się w ogrodzie placu zabaw. Zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego oraz do składania zapisów.

Pudełko dla dzieci

Jeżeli zostałaś niedawno szczęśliwą mamą kochanego urwisa to doskonale zdajesz sobie sprawę, że małe dziecko trzeba mieć cały czas na oku - z naszym Box Baby stanie się to prostsze! Jest to tzw. pudełko, w którym niemowlę może leżeć i spać. Produkt jest bardzo funkcjonalny ponieważ można go przenosić, kłaść na kanapie czy łóżku. Dzięki niemu będziesz zawsze blisko swojego malucha!

Jest niezwykle wygodna i upiększy każdy pokój najmłodszych użytkowników - pościel dziecięca oferowana państwu przez nasz sklep to produkty najwyższej jakości, które uprzyjemnią sen. Dzięki zastosowaniu w produkcji materiałów z najwyższej półki, poszewki nie podrażniają skóry i nie wywołują reakcji alergicznych.