Przyjęcia dla najmłodszych - Bricks 4 Kidz

Chcesz, by ten dzień był dla maluszka naprawdę wyjątkowy? Skorzystaj z pomocy Bricks 4 Kidz. Organizujemy urodziny dla dzieci w kreatywny i inspirujący sposób w wielu blokach tematycznych, z wykorzystaniem klocków LEGO. Każdy z uczestników może liczyć na drobny upominek. Z naszymi animatorami Twoje pociechy będą się doskonale bawić!

Basenik z kolorowymi piłeczkami

Sprzedajemy zabawki, które świetnie sprawdzą się w domowych warunkach. Polecamy wykonany z pianki suchy basen z kulkami o średnicy 90 cm. W zestawie jest 200 piłeczek (dostępnych w różnych kolorach, np. białym, srebrnym, błękitnym) wraz z woreczkiem do ich przechowywania. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają atest i są bezpieczne dla Twojego dziecka.

Nauka dla najmłodszych

Mamy doświadczenie w prowadzeniu zajęć dostosowanych do umiejętności, potrzeb i wieku dzieci oraz zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogów. Szukasz prywatnego przedszkola dla swojego malucha, które znajduje się na terenie Poznania? W takim razie koniecznie zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez placówkę Miś Puchatek. Naszym atutem są doskonale wyposażone, przestronne i nowoczesne sale z łazienkami oraz dostęp do znajdującego się w ogrodzie placu zabaw. Zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego oraz do składania zapisów.