Konferansjerka

W naszej ofercie dostępne jest prowadzenie imprez dla maluchów i starszych pociech. Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi konferansjerskie dla dzieci np. podczas kinderbalów, festynów, imprez firmowych i innych okazji. Zapewniamy dekoracje, nagłośnienie i rekwizyty do kreatywnych atrakcji i zabaw.

Sprzedaż książek do szkoły

To coroczny problem uczniów, a także ich rodziców, które potrzebują nowego zestawu książek oraz niezbędnych im do nauki lektur. Skup podręczników szkolnych to miejsce, w którym można nabyć kompletny zestaw używanych już przez starsze roczniki egzemplarzy, a przy tym po znacznie niższej i korzystnej cenie.

Zdjęcia z imprezy ślubnej

Zdjęcia z imprezy ślubnej są nieodzownym elementem każdej uroczystości. Wszyscy marzymy, aby te chwile zatrzymać na zawsze i móc do nich powracać w późniejszych latach. Dlatego fotolustro na wesele jest idealnym rozwiązaniem. To nowoczesne urządzenie pozwala gościom na spontaniczne tworzenie zdjęć w czasie imprezy. Każdy może wziąć udział w tej zabawie i wziąć udział w niezapomnianym sesji zdjęciowej. Nie tylko dostarcza to niezapomnianych wspomnień, ale także sprawia, że goście świetnie się bawią. Zdjęcia z imprezy ślubnej stanowią więc unikalną pamiątkę dla nowożeńców i ich bliskich.

Prezent dla drugiej połówki

W naszej ofercie dostępnych jest wiele produktów, które sprawdzą się jako prezent dla drugiej połówki. Znajdziesz tutaj kubek dla męża i dla żony, który możesz podarować najbliższej osobie z okazji walentynek i innych mniejszych lub większych wydarzeń. Z pewnością będzie to bardzo sentymentalny podarunek.

Tradycja bożonarodzeniowa

Nasza firma oferuje piękne kartki świąteczne z logo z okazji Bożego Narodzenia. Jest to doskonałe narzędzie PR-owe. Dzięki naszym kartkom będą Państwo nawiązywać przyjazne stosunki biznesowe ze swoimi współpracownikami i kontrahentami, co z pewnością przyniesie Państwa firmie wiele korzyści. Nasze kartki dla firm to wysokiej jakości produkty, wykonane z bardzo eleganckich materiałów. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który zasługuje na ekskluzywną, pełną ciepła i radości, oprawę. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Sesja ślubna toruń

Uchwycenie odpowiedniego momentu, przedstawienie skrywanych emocji oraz chwil wzruszeń i radości. Oferta którą przyszłym małżonkom proponuje fotograf ślubny Andrzej Czechowicz składa się z reportażu skróconego, pełnego bądź rozszerzonego, a także sesji narzeczeńskiej oraz plenerowej. Usługi świadczone są m.in. na terenie Torunia oraz okolic miasta. Zachęcamy do współpracy.