Konferansjerka

W naszej ofercie dostępne jest prowadzenie imprez dla maluchów i starszych pociech. Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi konferansjerskie dla dzieci np. podczas kinderbalów, festynów, imprez firmowych i innych okazji. Zapewniamy dekoracje, nagłośnienie i rekwizyty do kreatywnych atrakcji i zabaw.

płyty kompaktowe

Jesteśmy audiofilami, naszą misją jest dzielenie się naszymi znaleziskami z jak największą liczną osób. Nasz sklep muzyczny działa w Gdańsku, jak i internetowo. Można u nas zakupić płyty kompaktowe CD, koncerty na płytach DVD i Blu-Ray, płyty winylowe, Posiadamy też dział filmowy, książki i akcesoria.

Zdjęcia i video produktowe

Wykonujemy wiele sesji zdjęciowych, głównie dotyczących produktów. Fotografia reklamowa jest jedną z naszych usług oferowanych w Bielsku-Białej. Poza tym realizujemy zamówienia na filmy promocyjne czy produkcję spotów. W każdej z usług związanej z video czy zdjęciami możesz liczyć na nasz pełen profesjonalizm i kreatywność.

Literatura pełna niezwykłości

W ofercie firmy znajdują się pozycje literackie opisujące magiczne miejsca i niezwykłe wydarzenia. Dostępne w sprzedaży książki fantastyczne dla dzieci i młodzieży, przypadną do gustu także starszym czytelnikom. Alternatywne wszechświaty, magiczne krainy, pozaziemskie stworzenia ta literatura zapewnia rozrywkę na długo.

Zajęcia taneczne we Haze Dance Academy

Zapraszamy na wyjątkowe kursy tańca prowadzone przez doświadczonych instruktorów i w miłej atmosferze. Haze Dance Studio to działająca w Bydgoszczy szkoła, oferująca zajęcia w ramach rozmaitych stylów i na różnych poziomach zaawansowania, dla uczestników w różnym wieku. Proponujemy między innymi kursy dancehall - dynamicznego, pełnego energii stylu wywodzącego się z reggae i tradycyjnych tańców jamajskich, zaliczany do grupy hiphopowej. Zajęcia odbywają się w środy, czwartki oraz piątki w godzinach wieczornych.

Sprzedaż książek do szkoły

To coroczny problem uczniów, a także ich rodziców, które potrzebują nowego zestawu książek oraz niezbędnych im do nauki lektur. Skup podręczników szkolnych to miejsce, w którym można nabyć kompletny zestaw używanych już przez starsze roczniki egzemplarzy, a przy tym po znacznie niższej i korzystnej cenie.

Elektroniczny bestseller

Pochłaniasz książki głównie w formie elektronicznej? Interesuje cię pewnie ranking najchętniej czytanych tytułów. E-booki bestsellery znajdziesz na naszej stronie. Sięgnij po powieść obyczajową, kup słownik albo przeczytaj poradnik biznesowy. Dodaj do elektronicznego koszyka to, co odpowiada twoim upodobaniom.