Zdjęcia dla firm

Zdjęcia firmowe to nie tylko wspaniała pamiątka, ale także doskonałe narzędzie marketingowe, które pozwoli zbudować spójny wizerunek firmy. Wierzę, że dobrej jakości fotografia korporacyjna przyciąga nowych klientów oraz przyczynia się do stworzenia dobrej atmosfery w miejscu pracy. Zapraszam na portrety biznesowe pracowników, które wydobędą ich autentyczność i podkreślą mocne strony.

Sprzęt nagłaśniający

Firma oferuje sprzedaż sprzętu muzycznego służącego do wzmacniania dźwięków. Sklep z nagłośnieniem proponuje instrumenty, instalacje, podesty, zasilacze, namioty oraz sprzęty do tzw. inteligentnego domu. Klient znajdzie tu wszelkie niezbędne akcesoria do poprawy jakości dźwięku oraz oświetlenia scenicznego.

Obraz do biura

Chcemy, aby sztuka miała swoje miejsce nie tylko w muzeach i na wystawach, ale także w codziennym życiu, w salonie, sypialni i biurze. Oferujemy wydruki artystyczne oraz oryginalne obrazy, które opowiadają konkretną historię lub wiele historii naraz. Z pozoru zupełnie abstrakcyjne formy mogą przenieść Cię w nieznane przestrzenie.

Sesja zdjęciowa

Nowo narodzone dziecko to wielka radość w życiu każdego rodzica, dlatego chętnie celebrujemy każdy nowy dzień życia tej małej istotki. Tabliczki z miesiącami zostały stworzone z myślą o świętowaniu kolejnych małych rocznic. Idealnie sprawdzą się do profesjonalnych i amatorskich pamiątkowych sesji zdjęciowych.