Sprzęt nagłaśniający

Firma oferuje sprzedaż sprzętu muzycznego służącego do wzmacniania dźwięków. Sklep z nagłośnieniem proponuje instrumenty, instalacje, podesty, zasilacze, namioty oraz sprzęty do tzw. inteligentnego domu. Klient znajdzie tu wszelkie niezbędne akcesoria do poprawy jakości dźwięku oraz oświetlenia scenicznego.

Konferansjerka

W naszej ofercie dostępne jest prowadzenie imprez dla maluchów i starszych pociech. Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi konferansjerskie dla dzieci np. podczas kinderbalów, festynów, imprez firmowych i innych okazji. Zapewniamy dekoracje, nagłośnienie i rekwizyty do kreatywnych atrakcji i zabaw.

płyty kompaktowe

Jesteśmy audiofilami, naszą misją jest dzielenie się naszymi znaleziskami z jak największą liczną osób. Nasz sklep muzyczny działa w Gdańsku, jak i internetowo. Można u nas zakupić płyty kompaktowe CD, koncerty na płytach DVD i Blu-Ray, płyty winylowe, Posiadamy też dział filmowy, książki i akcesoria.

Zdjęcia i video produktowe

Wykonujemy wiele sesji zdjęciowych, głównie dotyczących produktów. Fotografia reklamowa jest jedną z naszych usług oferowanych w Bielsku-Białej. Poza tym realizujemy zamówienia na filmy promocyjne czy produkcję spotów. W każdej z usług związanej z video czy zdjęciami możesz liczyć na nasz pełen profesjonalizm i kreatywność.

Literatura pełna niezwykłości

W ofercie firmy znajdują się pozycje literackie opisujące magiczne miejsca i niezwykłe wydarzenia. Dostępne w sprzedaży książki fantastyczne dla dzieci i młodzieży, przypadną do gustu także starszym czytelnikom. Alternatywne wszechświaty, magiczne krainy, pozaziemskie stworzenia ta literatura zapewnia rozrywkę na długo.