Oferta przedsiębiorstwa Fotowola pozwala każdemu internaucie stworzyć wyjątkowy fotokalendarz. Jak to zrobić? Przede wszystkim należy odwiedzić witrynę internetową stworzoną przez firmę Fotowola. Następnie z bogatej oferty wybiera się opcję wykonania fotokalendarza z własnym zdjęciem oraz korzysta się z umieszczonego tam oprogramowania. Nie trzeba nic ściągać na dysk - wszystko dzieje się online i już po chwili można złożyć profesjonalnie przygotowane zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z oferty Fotowola!

PAFmedia - profesjonalna fotografia

Od wielu lat zajmujemy się utrwalaniem tego najważniejszego dnia w życiu Młodej Pary, wykonując profesjonalne zdjęcia, które nawet po dwudziestu latach pomogą im przypomnieć sobie jak się zaczęło ich małżeństwo. PAFmedia precyzyjnie dobiera plener ślubny, starając się dostosować go do historii miłości Klientów, co tworzy dodatkowy, niesamowity nastrój. Świadczymy nasze usługi nawet podczas przyjęcia weselnego, a także ukazujemy co się działo podczas przygotowań do ceremonii. Firma posiada siedzibę w Łodzi, ale przyjmuje zlecenia na terenie całej Europy.

Fotograf z pasją!

Co powiesz na zdjęcia z ukochaną osobą pod woda, na szczycie góry albo pośród wspaniałych krajobrazów i w towarzystwie zachodzącego słońca? Jako doświadczony fotograf na wesele w Olsztynie specjalizuję się w tworzeniu wyjątkowo oryginalnych i pięknych reportaży - zarówno z ceremonii, zabaw, jak również podczas sesji plenerowych. Zapraszam wszystkich zakochanych!