Dive Polska

Wykorzystanie tej techniki pomiarowej wymaga opracowania scenariusza, który będzie generował zachowania oraz pytania osoby sprawdzającej jakość obsługi. Wszystkim przedsiębiorstwom, które działają branży handlu detalicznego polecamy technikę tajemniczy klient. Dive Polska posiada gotowe i sprawdzone scenariusze do realizacji takiej analizy, których szczegółowe zapisy dostosowujemy do wymagań i oczekiwań naszego partnera. Wiele badań wskazuje, że nieodpowiednia obsługa jest głównym powodem, dla których firma traci potencjalnych nabywców.

Przechowywanie dokumentów firmowych - Famma.pl

Jednym z najważniejszych zadań firmy Famma jest przechowywanie dokumentów różnego rodzaju. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki nam możliwe będzie organizowanie oraz magazynowanie różnego rodzaju danych, akt i dokumentów dotyczących Państwa firmy. Zapewniamy, że przechowywanie dokumentów przy użyciu naszych narzędzi, będzie efektywne, skuteczne i zagwarantuje łatwy dostęp do konkretnych danych. gwarantujemy satysfakcję oraz pełne zadowolenie z uzyskanych rezultatów. Zapraszamy na naszą stronę.

Księgowość i finanse dla firm i osób prywatnych

Firma specjalizuje się w obsłudze księgowo-podatkowej oraz kadrowo-płacowej. Nasze biuro rachunkowe działa w Łodzi od 2003 roku, zapewniając klientom szeroki wachlarz oferowanych usług: prowadzenie ksiąg podatkowych czy opracowywanie wniosków kredytowych. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i mniejszymi lub większymi firmami.

Prowadzenie księgowości

Rozpoczynając własną działalność musisz zadbać o to, by na bieżąco rozliczała się ze wszystkich podatków. Jeśli się na tym nie znasz, najlepszym rozwiązaniem są usługi księgowe. W naszej firmie z Bielska zajmujemy się prowadzeniem dokumentacji, prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, a także rozliczaniem z ZUS.

Nie musisz samodzielnie zajmować się ewidencjonowaniem finansów twojej firmy. To odpowiedzialne zadanie możesz powierzyć biuru rachunkowemu. W Krakowie księgowością zajmuje się wiele biur i kancelarii. Prowadzą również politykę kadrową swoich klientów. Reprezentują ich w kontaktach z ZUS-em i urzędami skarbowymi.

Zaopatrzenie biur Warszawa

Siedzibą działalności naszej firmy jest Warszawa. Materiały biurowe, artykuły papiernicze, kartony wysyłkowe i pozostałe produkty z naszej oferty sprawią, że Twoje życie będzie łatwiejsze, a wykonywanie czynności przebiegnie sprawnie. Skorzystaj z oferty naszej firmy z materiałami biurowymi, a z pewnością będziesz nią w 100% usatysfakcjonowany.

dopasowany do Ciebie

Wybierając nasz produkt możesz mieć pewność, że to kredyt firmowy będzie dopasowany do Ciebie, a nie Ty do niego. Zobowiązanie to nie okaże się kulą u nogi, lecz trampoliną sukcesu. Przekonasz się o tym kontaktując się z naszym konsultantem i zapoznając ze szczegółami tej niezwykłej oferty. W przypadku jakichkolwiek pytań - do Twojej dyspozycji pozostają nasi doradcy.

Szkolenie dla firm

Nasza firma zatrudnia wykształconych specjalistów, którzy prowadzą kursy i szkolenia na terenie Białegostoku. Nasze zajęcia najczęściej dotyczą tematyki z zakresu prawa pracy. Jednak klienci mogą również sami wskazać materiał z jakim chcieliby się zapoznać, a zatrudnieni przez nas specjaliści opracują go i omówią.

Produkcja bez przestojów, czyli szybkie przezbrojenie

Co zrobić, by przejście z produkcji jednego elementu na drugi zajęło jak najmniej czasu? Zastosować SMED, czyli metodę wymiany formy w czasie krótszym, niż 10 minut. Poprzez wykonywanie wielu niezbędnych czynności w tym samym czasie, wcześniejsze przygotowanie materiałów i oddelegowanie dodatkowego wsparcia, możliwe jest znacznie przyspieszenie całego procesu.