Kancelaria poprowadzi twoją księgowość

Nie musisz samodzielnie zajmować się ewidencjonowaniem finansów twojej firmy. To odpowiedzialne zadanie możesz powierzyć biuru rachunkowemu. W Krakowie księgowością zajmuje się wiele biur i kancelarii. Prowadzą również politykę kadrową swoich klientów. Reprezentują ich w kontaktach z ZUS-em i urzędami skarbowymi.

Nasza firma prowadzi także przekształcenia firm czy też przedsiębiorstw różnej wielkości. Zajmujemy się zarówno sprzedażą jak i zakładaniem spółek z o.o. Firma konsultingowa Delta Smart Solution jaką tworzymy od lat specjalizuje się w pełnej obsłudze firm. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat możemy oferować swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Realizujemy także zakładanie spółek i wiele więcej.

Kompleksowe tłumaczenie tekstów

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą fachowego i rzetelnego przekładania tekstów z lub na język angielski, niemiecki , francuski, hiszpański, rosyjski bądź dowolny z języków europejskich. Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem jesteśmy jednym z liderów w branży pod względem punktualności, ceny i jakości wykonywanych usług. Nasze grono pracowników składa się z wykwalifikowanej kadry absolwentów kierunków filologicznych oraz ekspertów od poszczególnych języków.Nasza oferta obejmuje tłumaczenia specjalistyczne z takich dziedzin jak motoryzacja, nauki przyrodnicze, chemia przemysłowa, informatyka i strony internetowe, medycyna, budownictwo, elektronika, energetyka, elektryka, sprzęt i artykuły medyczne, technika sanitarna, optyka, transport i wiele innych. Naszymi atutami są wysoka punktualność, atrakcyjne ceny i gwarancja jakości wykonanych tłumaczeń. Na życzenie klienta oferujemy wykonanie bezpłatnej i niezobowiązującej wersji przekładu.

Nasze biuro oferuje usługi rachunkowo-księgowe dla firm i osób prywatnych. Na stronie znajduje się katalog usług, które może świadczyć dla Państwa nasza księgowa z Krakowa. Znajdziecie Państwo na niej również zakres i cennik usług oraz posiadane przez nas certyfikaty. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Dive Polska

Wykorzystanie tej techniki pomiarowej wymaga opracowania scenariusza, który będzie generował zachowania oraz pytania osoby sprawdzającej jakość obsługi. Wszystkim przedsiębiorstwom, które działają branży handlu detalicznego polecamy technikę tajemniczy klient. Dive Polska posiada gotowe i sprawdzone scenariusze do realizacji takiej analizy, których szczegółowe zapisy dostosowujemy do wymagań i oczekiwań naszego partnera. Wiele badań wskazuje, że nieodpowiednia obsługa jest głównym powodem, dla których firma traci potencjalnych nabywców.

Przechowywanie dokumentów firmowych - Famma.pl

Jednym z najważniejszych zadań firmy Famma jest przechowywanie dokumentów różnego rodzaju. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki nam możliwe będzie organizowanie oraz magazynowanie różnego rodzaju danych, akt i dokumentów dotyczących Państwa firmy. Zapewniamy, że przechowywanie dokumentów przy użyciu naszych narzędzi, będzie efektywne, skuteczne i zagwarantuje łatwy dostęp do konkretnych danych. gwarantujemy satysfakcję oraz pełne zadowolenie z uzyskanych rezultatów. Zapraszamy na naszą stronę.

Max Benefit - outsourcing rachunkowy i podatkowy

Nasza firma od lat specjalizuje się w rozwiązywaniu trudności podatkowych i finansowych innych przedsiębiorstw. Zatrudniamy gruntownie wykształconych w tej dziedzinie ekspertów, którzy nieustannie pogłębiają własną wiedzę. Max Benefit to profesjonalne biuro księgowe w Lublinie, które przejmie na siebie obowiązek obsługi dokumentacji kadrowej i rachunkowej w Twoim biznesie. W ramach współpracy, korzystając z nowoczesnych narzędzi informatycznych możemy między innymi ewidencjonować faktury VAT, czy też sporządzać deklaracje PIT.

Nowa przestrzeń dla Twojego biznesu - Dime Office

Prowadzisz firmę? Zacznij oszczędzać czas i pieniądze. Z Dime Office załatwisz wszelkie formalności związane z założeniem biura w dogodnej lokalizacji. Oferujemy wirtualny adres, pod którym może znajdować się Twoja działalność. Zajmiemy się również Twoją korespondencją, a także rachunkowością. Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj z naszymi usługami.

Międzynarodowa pomoc w podatkach i finansach dla firm

Na polskim ryku doradztwa finansowego działamy już od 2004 roku. WTS Saja to firma, której można zlecić obsługę na terenie całej Europy, a także niektórych państw na świecie. Naszym klientom pomagamy między innymi w przygotowaniu Dokumentacji Lokalnej. Rozwiązujemy wątpliwości związane z implementacją zalecenia BEPS - Base Erosion and Profit Shifting, do polskiego prawa podatkowego.

Ubezpieczenia wspólnot - DG Broker

Istnieje wiele zagrożeń, na które narażeni są członkowie spółdzielni - zalanie, zerwanie dachu i tym podobne. Dlatego w DG Broker nie pomagamy jedynie przedsiębiorcom, ale także organizujemy ubezpieczenia dla wspólnoty mieszkaniowej. Dobieramy polisę, która pomoże w zapobieżeniu powstania strat finansowych dla wszystkich członków.