Nasza firma prowadzi także przekształcenia firm czy też przedsiębiorstw różnej wielkości. Zajmujemy się zarówno sprzedażą jak i zakładaniem spółek z o.o. Firma konsultingowa Delta Smart Solution jaką tworzymy od lat specjalizuje się w pełnej obsłudze firm. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat możemy oferować swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Realizujemy także zakładanie spółek i wiele więcej.

Dive Polska

Wykorzystanie tej techniki pomiarowej wymaga opracowania scenariusza, który będzie generował zachowania oraz pytania osoby sprawdzającej jakość obsługi. Wszystkim przedsiębiorstwom, które działają branży handlu detalicznego polecamy technikę tajemniczy klient. Dive Polska posiada gotowe i sprawdzone scenariusze do realizacji takiej analizy, których szczegółowe zapisy dostosowujemy do wymagań i oczekiwań naszego partnera. Wiele badań wskazuje, że nieodpowiednia obsługa jest głównym powodem, dla których firma traci potencjalnych nabywców.

Przechowywanie dokumentów firmowych - Famma.pl

Jednym z najważniejszych zadań firmy Famma jest przechowywanie dokumentów różnego rodzaju. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki nam możliwe będzie organizowanie oraz magazynowanie różnego rodzaju danych, akt i dokumentów dotyczących Państwa firmy. Zapewniamy, że przechowywanie dokumentów przy użyciu naszych narzędzi, będzie efektywne, skuteczne i zagwarantuje łatwy dostęp do konkretnych danych. gwarantujemy satysfakcję oraz pełne zadowolenie z uzyskanych rezultatów. Zapraszamy na naszą stronę.

Międzynarodowa pomoc w podatkach i finansach dla firm

Na polskim ryku doradztwa finansowego działamy już od 2004 roku. WTS Saja to firma, której można zlecić obsługę na terenie całej Europy, a także niektórych państw na świecie. Naszym klientom pomagamy między innymi w przygotowaniu Dokumentacji Lokalnej. Rozwiązujemy wątpliwości związane z implementacją zalecenia BEPS - Base Erosion and Profit Shifting, do polskiego prawa podatkowego.

Ubezpieczenia wspólnot - DG Broker

Istnieje wiele zagrożeń, na które narażeni są członkowie spółdzielni - zalanie, zerwanie dachu i tym podobne. Dlatego w DG Broker nie pomagamy jedynie przedsiębiorcom, ale także organizujemy ubezpieczenia dla wspólnoty mieszkaniowej. Dobieramy polisę, która pomoże w zapobieżeniu powstania strat finansowych dla wszystkich członków.

Księgowość i finanse dla firm i osób prywatnych

Firma specjalizuje się w obsłudze księgowo-podatkowej oraz kadrowo-płacowej. Nasze biuro rachunkowe działa w Łodzi od 2003 roku, zapewniając klientom szeroki wachlarz oferowanych usług: prowadzenie ksiąg podatkowych czy opracowywanie wniosków kredytowych. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i mniejszymi lub większymi firmami.

Uzyskiwanie świadczeń powypadkowych

Nasza firma pomaga ofiarom wypadków w uzyskiwaniu należnych im świadczeń finansowych. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje przygotowywanie dokumentacji pomagającej w otrzymaniu dopłaty do odszkodowań AC, wypłacenia zadośćuczynienia rodzinie zmarłej osoby oraz reprezentację prawną w sądach i przed towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Współczesny rynek jest niezwykle skomplikowanym i trudno przewidywalnym systemem, którego zrozumienie wymaga nieustannego poszerzania swoich kwalifikacji. Oferowane przez Door szkolenia biznesowe mają na celu nauczyć Ciebie oraz Twoich pracowników przystosowywania się do zmieniających się warunków, a także opracowania skutecznej strategii sprzedażowej i organizacyjnej. Na naszej witrynie internetowej opublikowano dokładne informacje wraz z terminarzem najbliższych kursów. Zapraszamy do jej przejrzenia.

Wsparcie dla przedsiębiorczych

Koszty prowadzenia własnej działalności mogą się wydawać (szczególnie dla osób otwierających swoją pierwszą działalność) przytłaczające. Nasz inkubator przedsiębiorczości to świetne miejsce właśnie dla Ciebie, ponieważ bez niepotrzebnych formalności otrzymujesz możliwość sprawdzenia swojego pomysłu na biznes w praktyce - przy minimalnych kosztach!

Prowadzenie księgowości

Rozpoczynając własną działalność musisz zadbać o to, by na bieżąco rozliczała się ze wszystkich podatków. Jeśli się na tym nie znasz, najlepszym rozwiązaniem są usługi księgowe. W naszej firmie z Bielska zajmujemy się prowadzeniem dokumentacji, prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, a także rozliczaniem z ZUS.

Nie musisz samodzielnie zajmować się ewidencjonowaniem finansów twojej firmy. To odpowiedzialne zadanie możesz powierzyć biuru rachunkowemu. W Krakowie księgowością zajmuje się wiele biur i kancelarii. Prowadzą również politykę kadrową swoich klientów. Reprezentują ich w kontaktach z ZUS-em i urzędami skarbowymi.