Dive Polska

Wykorzystanie tej techniki pomiarowej wymaga opracowania scenariusza, który będzie generował zachowania oraz pytania osoby sprawdzającej jakość obsługi. Wszystkim przedsiębiorstwom, które działają branży handlu detalicznego polecamy technikę tajemniczy klient. Dive Polska posiada gotowe i sprawdzone scenariusze do realizacji takiej analizy, których szczegółowe zapisy dostosowujemy do wymagań i oczekiwań naszego partnera. Wiele badań wskazuje, że nieodpowiednia obsługa jest głównym powodem, dla których firma traci potencjalnych nabywców.

Przechowywanie dokumentów firmowych - Famma.pl

Jednym z najważniejszych zadań firmy Famma jest przechowywanie dokumentów różnego rodzaju. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki nam możliwe będzie organizowanie oraz magazynowanie różnego rodzaju danych, akt i dokumentów dotyczących Państwa firmy. Zapewniamy, że przechowywanie dokumentów przy użyciu naszych narzędzi, będzie efektywne, skuteczne i zagwarantuje łatwy dostęp do konkretnych danych. gwarantujemy satysfakcję oraz pełne zadowolenie z uzyskanych rezultatów. Zapraszamy na naszą stronę.

Tłumaczenie przysięgłe

Przekładając tekst na inny język tłumacz boryka się z wieloma problemami, które musi kreatywnie rozwiązywać. Nie jest to proste zadanie, także warto jest powierzyć komuś doświadczonemu, jak, na przykład, tłumacz przysięgły, niemiecki język który opanował do perfekcji. Wejdź na naszą stronę i postaw na jakościowy przekład tekstowy.

Biuro rachunkowe

Kancelaria świadczy wsparcie z zakresu badania sprawozdań finansowych, takich jak przeglądy, modyfikacje dokumentów, czy oceny. Biegły rewident udzieli pomocy we wszelkiego rodzaju badaniach finansowych, systemach rachunkowych, czy też kontroli wewnętrznej, a także monitorowaniu i rozliczaniu inwentaryzacji.

Kurs na wózek

Kompleksowo szkolimy i przygotowujemy przyszłych kierowców aut osobowych oraz operatorów sprzętu przemysłowego do nowych zadań. Proponujemy kurs na wózek jezdniowy podnośnikowy w atrakcyjnej cenie. Zdobyte uprawnienia pozwolą na przekwalifikowanie się, większą konkurencyjność i zdobycie w pracy lepszego stanowiska.

Usługi księgowe

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i nie chcesz przejmować się fakturami czy dokumentami księgowymi, dobrze trafiłeś. Prowadzimy biuro rachunkowe, w którym oferujemy m.in. pełną obsługę kadrowo-płacową. Zarówno usługi księgowe, jak i kadrowe świadczymy w naszej siedzibie we Wrocławiu, jednak przyjmujemy też zlecenia z innych części Polski.

WPC24

Wysokiej jakości artykuły biurowe, komputerowe i eksploatacyjne w znacznym stopniu przyczyniają się do sukcesu danej firmy. Dzięki nim możliwe jest znaczne usprawnienie pracy, a także przygotowanie najwyższej klasy materiałów, takich jak chociażby niezbędne dokumenty. W asortymencie firmy WPC24 znajdziesz świetne tusze, tonery, a także akcesoria papiernicze oraz urządzenia peryferyjne, które pozwolą uzyskać wyjątkowy wygląd wydruków, zarówno czarno-białych, jak i kolorowych - nawet przy dużej eksploatacji.

Bezpieczna i praktyczna księgowość online

Ciekawym, opłacalnym i jednocześnie związanym z pełnym poczuciem bezpieczeństwa i skuteczności działaniem jest podjęcie współpracy z biurem rachunkowym NOTIW. Dzięki temu każda firma jest w stanie nie tylko skorzystać z wygodnej formy, jaką jest księgowość online, ale i kompleksowego doradztwa, które świadczymy.

Kursy BHP

Wybierz rozwój i sukces z nami! Nasze szkolenia dla przedstawicieli handlowych to doskonała inwestycja w Twoją karierę. Pod czujnym okiem ekspertów zdobędziesz nowe umiejętności i zaadoptujesz skuteczne strategie sprzedażowe. Zaufaj doświadczeniu najlepszych i dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z handlem, czy już od lat jesteś w branży, nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Zapewniając różnorodność tematyczną i praktyczne podejście do zagadnień, nasze kursy pozwalają nie tylko zdobyć wiedzę, ale przede wszystkim ją efektywnie wykorzystać. Pamiętaj, że kluczem do sukcesu jest ciągłe doskonalenie.