Dive Polska

Wykorzystanie tej techniki pomiarowej wymaga opracowania scenariusza, który będzie generował zachowania oraz pytania osoby sprawdzającej jakość obsługi. Wszystkim przedsiębiorstwom, które działają branży handlu detalicznego polecamy technikę tajemniczy klient. Dive Polska posiada gotowe i sprawdzone scenariusze do realizacji takiej analizy, których szczegółowe zapisy dostosowujemy do wymagań i oczekiwań naszego partnera. Wiele badań wskazuje, że nieodpowiednia obsługa jest głównym powodem, dla których firma traci potencjalnych nabywców.

Przechowywanie dokumentów firmowych - Famma.pl

Jednym z najważniejszych zadań firmy Famma jest przechowywanie dokumentów różnego rodzaju. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki nam możliwe będzie organizowanie oraz magazynowanie różnego rodzaju danych, akt i dokumentów dotyczących Państwa firmy. Zapewniamy, że przechowywanie dokumentów przy użyciu naszych narzędzi, będzie efektywne, skuteczne i zagwarantuje łatwy dostęp do konkretnych danych. gwarantujemy satysfakcję oraz pełne zadowolenie z uzyskanych rezultatów. Zapraszamy na naszą stronę.

Nie musisz samodzielnie zajmować się ewidencjonowaniem finansów twojej firmy. To odpowiedzialne zadanie możesz powierzyć biuru rachunkowemu. W Krakowie księgowością zajmuje się wiele biur i kancelarii. Prowadzą również politykę kadrową swoich klientów. Reprezentują ich w kontaktach z ZUS-em i urzędami skarbowymi.

Zaopatrzenie biur

Siedzibą działalności naszej firmy jest Warszawa. Materiały biurowe, artykuły papiernicze, kartony wysyłkowe i pozostałe produkty z naszej oferty sprawią, że Twoje życie będzie łatwiejsze, a wykonywanie czynności przebiegnie sprawnie. Skorzystaj z oferty naszej firmy z materiałami biurowymi, a z pewnością będziesz nią w 100% usatysfakcjonowany.

Wśród usług oferowanych przez nasze biuro tłumaczeń znajduje się profesjonalny przekład tekstów specjalistycznych, takich jak dokumenty związane z medycyną, motoryzacją, produkcją, czy też z finansami. Nasi tłumacze to wykwalifikowani filolodzy zajmujących się zarówno pisemnym, jak i ustnym przekładem.

Tłumaczenie przysięgłe

Przekładając tekst na inny język tłumacz boryka się z wieloma problemami, które musi kreatywnie rozwiązywać. Nie jest to proste zadanie, także warto jest powierzyć komuś doświadczonemu, jak, na przykład, tłumacz przysięgły, niemiecki język który opanował do perfekcji. Wejdź na naszą stronę i postaw na jakościowy przekład tekstowy.

Biuro detektywistyczne

Jeśli martwisz się, czy Twoja druga połówka pozostaje Ci wierna, lub czy konkurencyjny lokal gra wobec Ciebie nieczysto, mam dla Ciebie rozwiązanie. Jako detektyw prywatny mam smykałkę do wyszukiwania ukrytych faktów, a moje zdolności dedukcyjne pozwolą przekazać Ci rzetelne informacje, które mogą okazać się bezcenne.

Biuro rachunkowe

Kancelaria świadczy wsparcie z zakresu badania sprawozdań finansowych, takich jak przeglądy, modyfikacje dokumentów, czy oceny. Biegły rewident udzieli pomocy we wszelkiego rodzaju badaniach finansowych, systemach rachunkowych, czy też kontroli wewnętrznej, a także monitorowaniu i rozliczaniu inwentaryzacji.

Znajdowanie idealnego kredytu

Firma udostępnia narzędzia do porównywania różnych opcji pomocy pieniężnej. Korzystając z oferty znajdującej się na stronie, Klient dowie się w jakim banku najlepiej wziąć kredyt, która pożyczka najbardziej się opłaca oraz jaka będzie szacowana wysokość rat. Aplikacja zapewnia także możliwość kontaktu z instytucjami finansowymi.

Kurs na wózek

Kompleksowo szkolimy i przygotowujemy przyszłych kierowców aut osobowych oraz operatorów sprzętu przemysłowego do nowych zadań. Proponujemy kurs na wózek jezdniowy podnośnikowy w atrakcyjnej cenie. Zdobyte uprawnienia pozwolą na przekwalifikowanie się, większą konkurencyjność i zdobycie w pracy lepszego stanowiska.

Wsparcie w odzyskaniu roszczeń po wypadku

Jesteśmy firmą, która proponuje pomoc osobom doznającym szkód w wyniku zdarzeń na drodze. Jednym z filarów naszej działalności są odszkodowania komunikacyjne. Wspieramy poszkodowanych w dochodzeniu roszczeń z tego tytułu, domagających się zadośćuczynienia lub starających się o rentę. Udzielamy szczegółowych informacji na temat przebiegu postępowania powypadkowego. Pracujemy na bazie aktualnych przepisów prawnych i stosujemy w praktyce obowiązek tajemnicy zawodowej. Przekazane nam informacje pozostają bezpieczne.

Usługi księgowe

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i nie chcesz przejmować się fakturami czy dokumentami księgowymi, dobrze trafiłeś. Prowadzimy biuro rachunkowe, w którym oferujemy m.in. pełną obsługę kadrowo-płacową. Zarówno usługi księgowe, jak i kadrowe świadczymy w naszej siedzibie we Wrocławiu, jednak przyjmujemy też zlecenia z innych części Polski.