Zdrowie dzięki rehabilitacji

Witamy w gabinecie Fizjoterapii Novina. Oferujemy kompleksową rehabilitację w Poznaniu. Prowadzimy zajęcia ruchowe bazując na znanych metodach terapeutycznych, jak choćby PNF czy Mc Kenzie. Wykorzystujemy najlepsze akcesoria do ćwiczeń ruchowych, w tym piłki, taśmy elastyczne, ciężarki i wiele innych. Wspólnie z pacjentami pracujemy nad wzmocnieniem ich gorsetu mięśniowego, który zapewni im sprawność na długie lata. Zachęcamy do skorzystania z oferty na zajęcia finansowane w ramach NFZ jak również prywatnie.

Dom opieki

Nikogo nie dziwi fakt oraz stwierdzenie, iż osoby starsze wymagają szczególnej opieki oraz zainteresowania. Bowiem, nie trudno w dzisiejszym świecie o poczucie zaniedbania oraz porzucenia. Dom seniora Stokrotka w województwie Zachodniopomorskim wykazuje się największą troską nie tylko o potrzeby fizyczne, ale i psychiczne.

Chirurgia plastyczna piersi w firmie Profemed

Szpital Lux Med prowadzony przez firmę Profemed posiada w swojej ofercie także zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Powiększenie i podniesienie biustu za pomocą implantów silikonowych to rozwiązanie dla kobiet niezadowolonych z rozmiaru lub kształtu swoich piersi. Więcej informacji na naszej stronie.

Znajdź szampon z Hair Pharma

Zła dieta, suche powietrze, niewłaściwie dopasowane kosmetyki - to tylko niektóre czynniki, które mogą mieć wpływ na zły stan naszej skóry głowy. Jeżeli chcecie Państwo pozbyć się palącego problemu, Hair Pharma pomoże Wam i podpowie w jaki sposób wybrać dobry szampon przeciwłupieżowy. Dowiecie się jakie są rodzaje tej choroby, jak jej przeciwdziałać i w jaki sposób dobierać preparaty, aby okazały się one skuteczne. Wieloletnie doświadczenie i duża wiedza sprawiają, że pomogliśmy już bardzo wielu osobom.

Skuteczny odwyk to nie tylko pomoc lekarska, ale także wsparcie psychologiczne, a nawet duchowe. W naszym ośrodku leczenia uzależnień prowadzimy odwyk dla osób, dla których sensem życia stał się alkohol czy inne środki uzależniające. Osoby decydujące się na leczenie uzależnienia w trakcie odwyku powinny mieć na uwadze, że jest to często niełatwa droga, która wymaga dużego zaangażowania.

http://www.eurodental.pl/pl/uslugi/stomatologia-dziecica.html

Stomatologia dziecięca stanowi nasz priorytet. Nasi doświadczeni lekarze z pewnością zaskoczą Cię doskonałym podejściem oraz świetnym kontaktem w relacjach z maluchami. Sprawimy, że Wasze pociechy nie będą obawiały się w przyszłości wizyt u dentysty. Zachęcamy do odwiedzin w naszej placówce w Warszawie.

Fundacja \"Razem Zmieniamy Świat\" - warsztaty dla opiekunów osób starszych

Codzienna pielęgnacja rodziców lub dziadków, którzy zostali dotknięci poważnymi chorobami przewlekłymi, to wyzwanie, które wymaga wiele wysiłku, empatii oraz wewnętrznej siły. Dlatego warto skorzystać z pomocy, jaką oferuje Fundacja "Razem Zmieniamy Świat", która prowadzi warsztaty i szkolenia dla opiekunów. Dowiecie się na nich jaka jest profilaktyka przeciwodleżynowa oraz poznacie techniki, dzięki którym łatwiej będzie wykonywać codzienne zabiegi. Sprawdźcie najbliższe terminy zajęć na naszej stronie internetowej.

Przychodnia Weterynaryjna - Leczenie, profilaktyka i zabiegi pielęgnacyjne dla zwierząt

Nasze gabinety dla zwierząt w Chorzowie oferują pomoc w zakresie leczenia schorzeń i profilaktyki. Przychodnia Weterynaryjna zajmuje się wykonywaniem szczepień, zabiegów i operacji a także prowadzeniem ciąży i leczeniem niepłodności. Przyjmują u nas również stomatolodzy i okuliści zwierzęcy. Pomagamy także w opiece nad zwierzętami w podeszłym wieku i pielęgnacji.

Specjalistyczne wyposażenie dla branży medycznej

W naszej ofercie znajdują się meble laboratoryjne, które bardzo dobrze spełniają swoje zadanie. Jest to zasługą wykorzystania dobrych jakościowo materiałów, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale przede wszystkim na częstą dezynfekcję. Proponujemy między innymi stoły wagowe, krzesła i taborety, nadstawki, a także specjalistyczne szafki, blaty i stelaże.

W naszych gabinetach wykonujemy doskonałe licówki i inne usługi z zakresu m.in. stomatologii estetycznej. Wykonujemy szeroki zakres różnego rodzaju usług dentystycznych, także w zakresie chirurgii. Zapraszamy do naszych gabinetów znajdujących się w Poznaniu. Szczegóły na stronie internetowej, na której można również zamówić wizytę!

Leczenie operacyjne narządów ruchu

Dzięki naszym prywatnym badaniom oraz usługom szpitalnym z zakresu ortopedii jesteśmy znani w całym kraju - wykonujemy je profesjonalnie i skutecznie. Nasz lekarz to wyjątkowy specjalista w kraju, który dzięki doświadczeniu gwarantuje niezawodność swoich działań. Oferujemy nowoczesne badania, dzięki czemu jesteśmy w czołówce w kraju. Prywatne leczenie operacyjne narządów ruchu w komfortowych warunkach, pod okiem doświadczonych i zdolnych doktorów - oto nasza oferta. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

FinMed - jak dbać o swoje plecy?

Niestety wiele osób zastanawia się o profilaktyce układu ruchu dopiero wtedy, kiedy odczuwa permanentny oraz silny ból pleców, stawów i innych części ciała. Warto pamiętać, że odpowiednia postawa podczas siedzenia, stosowanie ergonomicznych siedzeń, rozsądne podejście do wykonywanych ćwiczeń oraz umiejętne podnoszenie ciężarów są jednymi z wielu sposobów na uniknięcie dyskomfortu w przyszłości. Kiedy jednak nasze kości dają nam się we znaki, rehabilitacja jest koniecznością. Poznaj szczegóły metod jakie stosujemy, m.in. technika NDT – Bobath, na stronie internetowej placówki FinMed ze Szczecina.