Zdrowie dzięki rehabilitacji

Witamy w gabinecie Fizjoterapii Novina. Oferujemy kompleksową rehabilitację w Poznaniu. Prowadzimy zajęcia ruchowe bazując na znanych metodach terapeutycznych, jak choćby PNF czy Mc Kenzie. Wykorzystujemy najlepsze akcesoria do ćwiczeń ruchowych, w tym piłki, taśmy elastyczne, ciężarki i wiele innych. Wspólnie z pacjentami pracujemy nad wzmocnieniem ich gorsetu mięśniowego, który zapewni im sprawność na długie lata. Zachęcamy do skorzystania z oferty na zajęcia finansowane w ramach NFZ jak również prywatnie.

Dom opieki

Nikogo nie dziwi fakt oraz stwierdzenie, iż osoby starsze wymagają szczególnej opieki oraz zainteresowania. Bowiem, nie trudno w dzisiejszym świecie o poczucie zaniedbania oraz porzucenia. Dom seniora Stokrotka w województwie Zachodniopomorskim wykazuje się największą troską nie tylko o potrzeby fizyczne, ale i psychiczne.

Chirurgia plastyczna piersi w firmie Profemed

Szpital Lux Med prowadzony przez firmę Profemed posiada w swojej ofercie także zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Powiększenie i podniesienie biustu za pomocą implantów silikonowych to rozwiązanie dla kobiet niezadowolonych z rozmiaru lub kształtu swoich piersi. Więcej informacji na naszej stronie.

Praca dla osoby chcącej się opiekować starszymi ludźmi w Niemczech

Jeśli jesteś empatyczna i chcesz pomagać innym ludziom, zgłoś się do nas! Na stronie internetowej naszej firmy Pflege mit Herzen znajdziesz oferty pracy jako opiekunki do osoby starszej w Niemczech. Zapewniamy Ci dobre warunki, wysokie wynagrodzenie, legalny wyjazd za granicę oraz kurs językowy, dzięki któremu rozwiniesz swoje umiejętności. Oczekujemy łatwości w nawiązywaniu kontaktów, cierpliwości i życzliwości. Zajrzyj, jakie formalności należy wykonać krok po kroku, aby już niebawem wyjechać do pracy!

Znajdź szampon z Hair Pharma

Zła dieta, suche powietrze, niewłaściwie dopasowane kosmetyki - to tylko niektóre czynniki, które mogą mieć wpływ na zły stan naszej skóry głowy. Jeżeli chcecie Państwo pozbyć się palącego problemu, Hair Pharma pomoże Wam i podpowie w jaki sposób wybrać dobry szampon przeciwłupieżowy. Dowiecie się jakie są rodzaje tej choroby, jak jej przeciwdziałać i w jaki sposób dobierać preparaty, aby okazały się one skuteczne. Wieloletnie doświadczenie i duża wiedza sprawiają, że pomogliśmy już bardzo wielu osobom.

Skuteczny odwyk to nie tylko pomoc lekarska, ale także wsparcie psychologiczne, a nawet duchowe. W naszym ośrodku leczenia uzależnień prowadzimy odwyk dla osób, dla których sensem życia stał się alkohol czy inne środki uzależniające. Osoby decydujące się na leczenie uzależnienia w trakcie odwyku powinny mieć na uwadze, że jest to często niełatwa droga, która wymaga dużego zaangażowania.

Całodobowa opieka na osobami starsztmu - Słoneczna Polana

Wyjątkowe miejsca w Szklarskiej Porębie! Dom Seniora "Słoneczna Polana" zapewnia całodobową opiekę medyczną dla swoich pensjonariuszy. To pierwszy taki obiekt prywatny w kraju, gdzie wsparcie zdrowotne jest realizowane przez wielospecjalistyczny szpital z zapleczem diagnostycznym oraz ambulatoryjnym. Mieszkańcy mają zagwarantowane stałe wsparcie, co korzystnie wpływa na poczucie bezpieczeństwa. Zapewniamy także personel opiekuńczy pełen życzliwości oraz empatii. Dodatkowym atutem jest malownicza okolica.

http://www.eurodental.pl/pl/uslugi/stomatologia-dziecica.html

Stomatologia dziecięca stanowi nasz priorytet. Nasi doświadczeni lekarze z pewnością zaskoczą Cię doskonałym podejściem oraz świetnym kontaktem w relacjach z maluchami. Sprawimy, że Wasze pociechy nie będą obawiały się w przyszłości wizyt u dentysty. Zachęcamy do odwiedzin w naszej placówce w Warszawie.

Fundacja \"Razem Zmieniamy Świat\" - warsztaty dla opiekunów osób starszych

Codzienna pielęgnacja rodziców lub dziadków, którzy zostali dotknięci poważnymi chorobami przewlekłymi, to wyzwanie, które wymaga wiele wysiłku, empatii oraz wewnętrznej siły. Dlatego warto skorzystać z pomocy, jaką oferuje Fundacja "Razem Zmieniamy Świat", która prowadzi warsztaty i szkolenia dla opiekunów. Dowiecie się na nich jaka jest profilaktyka przeciwodleżynowa oraz poznacie techniki, dzięki którym łatwiej będzie wykonywać codzienne zabiegi. Sprawdźcie najbliższe terminy zajęć na naszej stronie internetowej.

Przychodnia Weterynaryjna - Leczenie, profilaktyka i zabiegi pielęgnacyjne dla zwierząt

Nasze gabinety dla zwierząt w Chorzowie oferują pomoc w zakresie leczenia schorzeń i profilaktyki. Przychodnia Weterynaryjna zajmuje się wykonywaniem szczepień, zabiegów i operacji a także prowadzeniem ciąży i leczeniem niepłodności. Przyjmują u nas również stomatolodzy i okuliści zwierzęcy. Pomagamy także w opiece nad zwierzętami w podeszłym wieku i pielęgnacji.

Specjalistyczne wyposażenie dla branży medycznej

W naszej ofercie znajdują się meble laboratoryjne, które bardzo dobrze spełniają swoje zadanie. Jest to zasługą wykorzystania dobrych jakościowo materiałów, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale przede wszystkim na częstą dezynfekcję. Proponujemy między innymi stoły wagowe, krzesła i taborety, nadstawki, a także specjalistyczne szafki, blaty i stelaże.