Dom opieki

Nikogo nie dziwi fakt oraz stwierdzenie, iż osoby starsze wymagają szczególnej opieki oraz zainteresowania. Bowiem, nie trudno w dzisiejszym świecie o poczucie zaniedbania oraz porzucenia. Dom seniora Stokrotka w województwie Zachodniopomorskim wykazuje się największą troską nie tylko o potrzeby fizyczne, ale i psychiczne.

Chirurgia plastyczna piersi w firmie Profemed

Szpital Lux Med prowadzony przez firmę Profemed posiada w swojej ofercie także zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Powiększenie i podniesienie biustu za pomocą implantów silikonowych to rozwiązanie dla kobiet niezadowolonych z rozmiaru lub kształtu swoich piersi. Więcej informacji na naszej stronie.

Znajdź szampon z Hair Pharma

Zła dieta, suche powietrze, niewłaściwie dopasowane kosmetyki - to tylko niektóre czynniki, które mogą mieć wpływ na zły stan naszej skóry głowy. Jeżeli chcecie Państwo pozbyć się palącego problemu, Hair Pharma pomoże Wam i podpowie w jaki sposób wybrać dobry szampon przeciwłupieżowy. Dowiecie się jakie są rodzaje tej choroby, jak jej przeciwdziałać i w jaki sposób dobierać preparaty, aby okazały się one skuteczne. Wieloletnie doświadczenie i duża wiedza sprawiają, że pomogliśmy już bardzo wielu osobom.

Skuteczny odwyk to nie tylko pomoc lekarska, ale także wsparcie psychologiczne, a nawet duchowe. W naszym ośrodku leczenia uzależnień prowadzimy odwyk dla osób, dla których sensem życia stał się alkohol czy inne środki uzależniające. Osoby decydujące się na leczenie uzależnienia w trakcie odwyku powinny mieć na uwadze, że jest to często niełatwa droga, która wymaga dużego zaangażowania.

http://www.eurodental.pl/pl/uslugi/stomatologia-dziecica.html

Stomatologia dziecięca stanowi nasz priorytet. Nasi doświadczeni lekarze z pewnością zaskoczą Cię doskonałym podejściem oraz świetnym kontaktem w relacjach z maluchami. Sprawimy, że Wasze pociechy nie będą obawiały się w przyszłości wizyt u dentysty. Zachęcamy do odwiedzin w naszej placówce w Warszawie.

Fundacja \"Razem Zmieniamy Świat\" - warsztaty dla opiekunów osób starszych

Codzienna pielęgnacja rodziców lub dziadków, którzy zostali dotknięci poważnymi chorobami przewlekłymi, to wyzwanie, które wymaga wiele wysiłku, empatii oraz wewnętrznej siły. Dlatego warto skorzystać z pomocy, jaką oferuje Fundacja "Razem Zmieniamy Świat", która prowadzi warsztaty i szkolenia dla opiekunów. Dowiecie się na nich jaka jest profilaktyka przeciwodleżynowa oraz poznacie techniki, dzięki którym łatwiej będzie wykonywać codzienne zabiegi. Sprawdźcie najbliższe terminy zajęć na naszej stronie internetowej.

Przychodnia Weterynaryjna - Leczenie, profilaktyka i zabiegi pielęgnacyjne dla zwierząt

Nasze gabinety dla zwierząt w Chorzowie oferują pomoc w zakresie leczenia schorzeń i profilaktyki. Przychodnia Weterynaryjna zajmuje się wykonywaniem szczepień, zabiegów i operacji a także prowadzeniem ciąży i leczeniem niepłodności. Przyjmują u nas również stomatolodzy i okuliści zwierzęcy. Pomagamy także w opiece nad zwierzętami w podeszłym wieku i pielęgnacji.

Specjalistyczne wyposażenie dla branży medycznej

W naszej ofercie znajdują się meble laboratoryjne, które bardzo dobrze spełniają swoje zadanie. Jest to zasługą wykorzystania dobrych jakościowo materiałów, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale przede wszystkim na częstą dezynfekcję. Proponujemy między innymi stoły wagowe, krzesła i taborety, nadstawki, a także specjalistyczne szafki, blaty i stelaże.

W naszych gabinetach wykonujemy doskonałe licówki i inne usługi z zakresu m.in. stomatologii estetycznej. Wykonujemy szeroki zakres różnego rodzaju usług dentystycznych, także w zakresie chirurgii. Zapraszamy do naszych gabinetów znajdujących się w Poznaniu. Szczegóły na stronie internetowej, na której można również zamówić wizytę!

Leczenie operacyjne narządów ruchu

Dzięki naszym prywatnym badaniom oraz usługom szpitalnym z zakresu ortopedii jesteśmy znani w całym kraju - wykonujemy je profesjonalnie i skutecznie. Nasz lekarz to wyjątkowy specjalista w kraju, który dzięki doświadczeniu gwarantuje niezawodność swoich działań. Oferujemy nowoczesne badania, dzięki czemu jesteśmy w czołówce w kraju. Prywatne leczenie operacyjne narządów ruchu w komfortowych warunkach, pod okiem doświadczonych i zdolnych doktorów - oto nasza oferta. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Sklep stomatologiczny Orimed

W asortymencie naszego sklepu Orimed znajdziecie Państwo szeroki wybór profesjonalnych narzędzi i materiałów stomatologicznych w przystępnych cenach. Posiadamy instrumenty przeznaczone przede wszystkim do gabinetów dentystycznych, ale również ortodontycznych, implantologicznych czy chirurgicznych. Prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do złożenia zamówienia. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługą oraz szybką realizację zamówienia.

Sprzęt do rehabilitacji grzbietu

Zajmujemy się sprzedażą sprzętu do rehabilitacji ortopedycznej. Posiadamy ortezy kręgosłupa, które stabilizują odcinek piersiowy lub lędźwiowy. Proponowane pasy wzmacniają mięśnie, sprzyjają powrotowi do pełnej sprawności i minimalizują ból. Solidne rzepy zapewnią długotrwałe użytkowanie, a materiał antybakteryjny zagwarantuje komfort noszenia i bezpieczeństwo.