Tanie ulotki w Poznaniu

Nowa era jeśli chodzi o tanie ulotki pojawiła się dopiero wtedy gdy w użyciu pojawił się druk cyfrowy. Poznań był jednym z pierwszych europejskich miast, które miały ten tani druk na swoim terenie i dlatego do dzisiaj w pewnym sensie jest potęgą pod tym względem. Natomiast jeśli chodzi o tanie ulotki to trzeba sobie powiedzieć, że tak na dobre pojawił się dopiero dwadzieścia lat temu w czasach kiedy Polska zaczęła wychodzić z komunizmu i totalitarnego uścisku. To wtedy właśnie pojawiły się tanie ulotki na bardzo szeroką skalę ponieważ ludzie zaczęli używać nowej techniki oraz nowej technologii dostępnej na zachodzie.

Poligraficzne materiały promocyjne - firma Udziałowiec

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu produkcyjnemu oraz stale rozbudowywanej ofercie wyrobów poligraficznych, jesteśmy w stanie stworzyć dla naszych Klientów produkt, spełniających ich indywidualne potrzeby. Proponujemy Ci między innymi bloczki reklamowe w wersji klejonej lub spiralnej. W ofercie znajdują się także kalendarze, notesy oraz segregatory. Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Udziałowiec.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszej firmy, który obejmuje doskonałej jakości wyświetlacz LED, a także atrakcyjne tablice oparte na tej technologii. To propozycja, która doskonale sprawdzi się jako narzędzie reklamowe. Wyświetlacze LED bowiem to element, który z daleka przyciąga uwagę odbiorcy. Polecamy!

Studio graficzne

Prowadzimy drukarnie oraz studio na terenie Warszawy. Formaty plików graficznych, które są przez nas używane to obrazy wektorowe, których zaletą jest fakt, iż można je skalować nie tracąc przy tym jakości oraz rastrowe, które są ukazane, dzięki pionowo-poziomej siatce stworzonej z kolorowych pikseli.