Poligraficzne materiały promocyjne - firma Udziałowiec

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu produkcyjnemu oraz stale rozbudowywanej ofercie wyrobów poligraficznych, jesteśmy w stanie stworzyć dla naszych Klientów produkt, spełniających ich indywidualne potrzeby. Proponujemy Ci między innymi bloczki reklamowe w wersji klejonej lub spiralnej. W ofercie znajdują się także kalendarze, notesy oraz segregatory. Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Udziałowiec.

Wyświetlacz led

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszej firmy, który obejmuje doskonałej jakości wyświetlacz LED, a także atrakcyjne tablice oparte na tej technologii. To propozycja, która doskonale sprawdzi się jako narzędzie reklamowe. Wyświetlacze LED bowiem to element, który z daleka przyciąga uwagę odbiorcy. Polecamy!

Zamów niepowtarzalne kubki reklamowe dla swojej firmy

Proponujemy oryginalne rozwiązania dla klientów biznesowych, poszukujących niecodziennych sposobów na promocję swojej działalności. Praktycznym rozwiązaniem są filiżanki i kubki z logo firmy o pojemności 250, 350, 500 i 750ml. W naszej ofercie znajdują się także wersje termiczne, wykonane z porcelitu lub porcelany, które doskonale sprawdzą się w sezonie jesienno-zimowym. Tworzone przez nas nadruki są odporne na uszkodzenia.

Rodar

Organizacja zawodów sportowych wiąże się z koniecznością zadbania o odpowiednie nagrody dla zwycięzców, które będą dla nich bezcenną pamiątką. Powinny być więc wyjątkowo ozdobne i spersonalizowane. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem pucharów, stosując do tego celu najlepsze materiały, pozwalające nam na uzyskanie niezwykle efektywnych, trwałych projektów o wysokich walorach estetycznych. Gwarantujemy najwyższą jakość, a także możliwość wykonania grawerowania na dowolnych elementach, dzięki czemu przedmiot zyska indywidualny charakter.

Kasetony reklamowe

Proponujemy innowacyjną i atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych szyldów czy tablic stanowiących oznakowanie zakładów usługowych czy firm. Naszą specjalnością jest między innymi reklama podświetlana - wycinane litery przestrzenne lub kasetony z dibondu, wykonywane na indywidualne zamówienie. Serdecznie zapraszamy.