Poligraficzne materiały promocyjne - firma Udziałowiec

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu produkcyjnemu oraz stale rozbudowywanej ofercie wyrobów poligraficznych, jesteśmy w stanie stworzyć dla naszych Klientów produkt, spełniających ich indywidualne potrzeby. Proponujemy Ci między innymi bloczki reklamowe w wersji klejonej lub spiralnej. W ofercie znajdują się także kalendarze, notesy oraz segregatory. Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Udziałowiec.

Wyświetlacz led

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszej firmy, który obejmuje doskonałej jakości wyświetlacz LED, a także atrakcyjne tablice oparte na tej technologii. To propozycja, która doskonale sprawdzi się jako narzędzie reklamowe. Wyświetlacze LED bowiem to element, który z daleka przyciąga uwagę odbiorcy. Polecamy!

Zamów niepowtarzalne kubki reklamowe dla swojej firmy

Proponujemy oryginalne rozwiązania dla klientów biznesowych, poszukujących niecodziennych sposobów na promocję swojej działalności. Praktycznym rozwiązaniem są filiżanki i kubki z logo firmy o pojemności 250, 350, 500 i 750ml. W naszej ofercie znajdują się także wersje termiczne, wykonane z porcelitu lub porcelany, które doskonale sprawdzą się w sezonie jesienno-zimowym. Tworzone przez nas nadruki są odporne na uszkodzenia.

Rodar

Organizacja zawodów sportowych wiąże się z koniecznością zadbania o odpowiednie nagrody dla zwycięzców, które będą dla nich bezcenną pamiątką. Powinny być więc wyjątkowo ozdobne i spersonalizowane. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem pucharów, stosując do tego celu najlepsze materiały, pozwalające nam na uzyskanie niezwykle efektywnych, trwałych projektów o wysokich walorach estetycznych. Gwarantujemy najwyższą jakość, a także możliwość wykonania grawerowania na dowolnych elementach, dzięki czemu przedmiot zyska indywidualny charakter.

Kasetony reklamowe

Proponujemy innowacyjną i atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych szyldów czy tablic stanowiących oznakowanie zakładów usługowych czy firm. Naszą specjalnością jest między innymi reklama podświetlana - wycinane litery przestrzenne lub kasetony z dibondu, wykonywane na indywidualne zamówienie. Serdecznie zapraszamy.

Grawerowanie laserowe

Głównym obszarem prowadzonej przez nas działalności jest grawerowanie laserowe, dzięki któremu możliwe jest tworzenie różnego typu napisów, inskrypcji na materiałach. Podejmujemy się między innymi nanoszenia grafik czy obrazów na szkle, tworząc unikalne dzieła. Z nami będziecie mogli zaprojektować własne kubki podkładki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.