Pomoc w zakresie prawa

W ramach prowadzonej przez nas działalności znajdziecie możliwość udzielania Wam nie tylko w siedzibie naszej kancelarii w Warszawie, ale także telefonicznie czy online porad prawnych. Przygotowane przez nas zostaną dla naszych klientów właściwe dokumenty, takie jak na przykład pisma procesowe, wnioski sądowe i wiele innych. Zajmujemy się obszarami związanymi z regulacjami zwartymi w kodeksie cywilnym, karnym , administracyjnym, handlowym czy rodzinnym. Nasz adwokat reprezentuje także strony w postępowaniach.

Usługi krakowskiego notariusza

Jeśli stanęliście Państwo w obliczu konieczności przekazania własnego majątku komuś innemu, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią notarialną Alicji Brandys w Krakowie. Otóż, nasze biuro specjalizuje się w prowadzeniu czynności związanych ze sprzedażą, ustanowieniem odrębnej własności lokali, oraz służebności osobistych.

Usługi prawne

Potrzebny Ci doświadczony adwokat lub radca prawny? Poznań jest miastem w którym mieści się wyjątkowa Kancelaria Turcza. Gwarancja wysokiej jakości świadczonej pomocy prawnej. Nie trać czasu i już teraz odwiedź stronę internetową podaną w linku, gdzie znaleźć można pełną ofertę oraz dodatkowe informacje. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

podział majątku

Zakres działalności naszej kancelarii obejmuje m.in. prawo rodzinne. Nasi adwokaci pomogą przeprowadzić rozwody, dbając o interesy klienta. Dodatkowo oferujemy pomoc przy sprawach związanych z kwestią ustalenia prawa do opieki nad małoletnimi dziećmi, kontaktów, alimentów, a także podziału majątku między małżonkami. Zapraszamy do naszego biura w Rybniku.

Sporządzanie akt i prowadzenie spraw sądowych

Prowadzona przez nas kancelaria prawna znajduje się w Gdańsku. Od lat specjalizujemy się w udzielaniu pomocy w prowadzeniu różnego rodzaju spraw, między innymi cywilnych, rodzinnych, administracyjnych czy związanych z budownictwem. Do naszych zadań należy udzielanie porad, reprezentowanie Klientów w sporach, a także sporządzanie aktów i dokumentów.

Kancelaria prawna

Jeśli potrzebny jest Wam radca prawny w naszej kancelarii znajdziecie pomoc naszych specjalistów w różnych dziedzinach. Podejmujemy się spraw związanych z regulacjami, jakie znajdują się w zapisach kodeksu karnego, cywilnego, handlowego, administracyjnego, rodzinnego czy też pracy. Przygotowane przez nas zostaną także właściwe dokumentacje do postępowań, podczas których będziemy Was także reprezentowali. Realizujemy usługi zgodnie z adwokacką etyką. Ostrów Mazowiecka - to tutaj zlokalizowane jest nasze biuro.