Pomoc w zakresie prawa

W ramach prowadzonej przez nas działalności znajdziecie możliwość udzielania Wam nie tylko w siedzibie naszej kancelarii w Warszawie, ale także telefonicznie czy online porad prawnych. Przygotowane przez nas zostaną dla naszych klientów właściwe dokumenty, takie jak na przykład pisma procesowe, wnioski sądowe i wiele innych. Zajmujemy się obszarami związanymi z regulacjami zwartymi w kodeksie cywilnym, karnym , administracyjnym, handlowym czy rodzinnym. Nasz adwokat reprezentuje także strony w postępowaniach.

Usługi krakowskiego notariusza

Jeśli stanęliście Państwo w obliczu konieczności przekazania własnego majątku komuś innemu, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią notarialną Alicji Brandys w Krakowie. Otóż, nasze biuro specjalizuje się w prowadzeniu czynności związanych ze sprzedażą, ustanowieniem odrębnej własności lokali, oraz służebności osobistych.

Usługi prawne

Potrzebny Ci doświadczony adwokat lub radca prawny? Poznań jest miastem w którym mieści się wyjątkowa Kancelaria Turcza. Gwarancja wysokiej jakości świadczonej pomocy prawnej. Nie trać czasu i już teraz odwiedź stronę internetową podaną w linku, gdzie znaleźć można pełną ofertę oraz dodatkowe informacje. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

podział majątku

Zakres działalności naszej kancelarii obejmuje m.in. prawo rodzinne. Nasi adwokaci pomogą przeprowadzić rozwody, dbając o interesy klienta. Dodatkowo oferujemy pomoc przy sprawach związanych z kwestią ustalenia prawa do opieki nad małoletnimi dziećmi, kontaktów, alimentów, a także podziału majątku między małżonkami. Zapraszamy do naszego biura w Rybniku.

Kancelaria komornicza

Świadczę usługi prawne na terenie Grudziądza. Do moich obowiązków należy ściąganie alimentów, postępowanie egzekucyjne oraz windykacja. Kancelaria Komornicza Szymon Michno poszukuje także majątku dłużnika na prośbę wierzyciela oraz sporządza spis majątku po spadkodawcy. Przyjmuję strony w poniedziałki i czwartki w moim biurze.

Sporządzanie akt i prowadzenie spraw sądowych

Prowadzona przez nas kancelaria prawna znajduje się w Gdańsku. Od lat specjalizujemy się w udzielaniu pomocy w prowadzeniu różnego rodzaju spraw, między innymi cywilnych, rodzinnych, administracyjnych czy związanych z budownictwem. Do naszych zadań należy udzielanie porad, reprezentowanie Klientów w sporach, a także sporządzanie aktów i dokumentów.

Paliwa alternatywne - producent

Dbając o środowisko naturalne zajmujemy się produkcją paliwa alternatywnego z odpadów. Nasz zakład przetwarza odpady różnego typu wytwarzając z nich przydatne dla przemysłu i bezcenne dla środowiska paliwa alternatywne. Energia pochodząca z odpadów - recykling na wysokim poziomie. Sprawdź naszą ofertę.

adwokat prawo karne

Kancelaria z Gliwic może świadczyć wsparcie w sytuacjach pogwałcenia przepisów - pomoc może świadczyć wówczas adwokat. Prawo karne to szczególna gałąź przepisów, która reguluje sytuacje związane z np. kradzieżą, napadem czy naruszeniem nietykalności cielesnej. Pomoc może być świadczona także, jeśli chodzi o pogwałcenie przepisów skarbowych i gospodarczych. Kancelaria może świadczyć wsparcie osobom oskarżonym, podejrzanym oraz czasowo aresztowanym, a także pokrzywdzonym; możliwe jest także działanie jako pełnomocnik oskarżyciela.

Kancelaria prawna

Jeśli potrzebny jest Wam radca prawny w naszej kancelarii znajdziecie pomoc naszych specjalistów w różnych dziedzinach. Podejmujemy się spraw związanych z regulacjami, jakie znajdują się w zapisach kodeksu karnego, cywilnego, handlowego, administracyjnego, rodzinnego czy też pracy. Przygotowane przez nas zostaną także właściwe dokumentacje do postępowań, podczas których będziemy Was także reprezentowali. Realizujemy usługi zgodnie z adwokacką etyką. Ostrów Mazowiecka - to tutaj zlokalizowane jest nasze biuro.

Odebranie czynności prawnych

Kancelaria radcy prawnego Ewa Spławska, której siedziba znajduje się w Poznaniu, świadczy usługi, takie jak: bieżące, kompleksowe doradztwo prawne, czy też szeroko pojęta pomoc w sprawach o ubezwłasnowolnienie, bądź też o ustalenie kontaktów z małoletnim dzieckiem. Ponadto udzielane są jednorazowe konsultacje z zakresu prawa rodzinnego.

Obsługa i zabezpieczenie bocznic

Zależy Ci na zachowaniu bezpieczeństwa na dworcu i w jego otoczeniu? Nasza firma zajmuje się profesjonalną obsługą bocznic. Ochrona transportów kolejowych to nasza specjalność - oddelegujemy do Ciebie specjalistów takich jak ustawiacze, rewidenci lub manewrowi. Nasi pracownicy pomogą Ci zachować porządek i bezpieczeństwo wokół składu pociągowego.