Bąkowski's team of lawyers in Poland

The company provides assistance whenever legal regulations in the area of corporate, commercial, competition, real estate become an issue. Bąkowski is a law firm from Warsaw cooperating with domestic and international businesses. The legal company advises during commercial transactions, establishment and reorganization of structures and in other situations.

Pomoc w zakresie prawa

W ramach prowadzonej przez nas działalności znajdziecie możliwość udzielania Wam nie tylko w siedzibie naszej kancelarii w Warszawie, ale także telefonicznie czy online porad prawnych. Przygotowane przez nas zostaną dla naszych klientów właściwe dokumenty, takie jak na przykład pisma procesowe, wnioski sądowe i wiele innych. Zajmujemy się obszarami związanymi z regulacjami zwartymi w kodeksie cywilnym, karnym , administracyjnym, handlowym czy rodzinnym. Nasz adwokat reprezentuje także strony w postępowaniach.

Usługi krakowskiego notariusza

Jeśli stanęliście Państwo w obliczu konieczności przekazania własnego majątku komuś innemu, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią notarialną Alicji Brandys w Krakowie. Otóż, nasze biuro specjalizuje się w prowadzeniu czynności związanych ze sprzedażą, ustanowieniem odrębnej własności lokali, oraz służebności osobistych.

Usługi prawne

Potrzebny Ci doświadczony adwokat lub radca prawny? Poznań jest miastem w którym mieści się wyjątkowa Kancelaria Turcza. Gwarancja wysokiej jakości świadczonej pomocy prawnej. Nie trać czasu i już teraz odwiedź stronę internetową podaną w linku, gdzie znaleźć można pełną ofertę oraz dodatkowe informacje. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Magdalena Baturo-Wilk

Prowadzona przez Magdalenę Baturo-Wilk kancelaria adwokacka podejmuje się prowadzenia spraw o różnym charakterze. Zarówno rozwód, separacja, jak i wiele innych zagadnień wchodzących w obszar prawa cywilnego (rodzinnego i opiekuńczego) stanowi codzienny obszar specjalizacji naszego bydgoskiego biura. Zapewniamy pełną obsługę obejmującą kompleksowe doradztwo oraz wsparcie przy przygotowaniu dokumentacji sądowej. Zapewniamy także pełnomocnictwo i zastępstwo procesowe. Warunki współpracy zawsze ustalamy indywidualnie z Klientem.

podział majątku

Zakres działalności naszej kancelarii obejmuje m.in. prawo rodzinne. Nasi adwokaci pomogą przeprowadzić rozwody, dbając o interesy klienta. Dodatkowo oferujemy pomoc przy sprawach związanych z kwestią ustalenia prawa do opieki nad małoletnimi dziećmi, kontaktów, alimentów, a także podziału majątku między małżonkami. Zapraszamy do naszego biura w Rybniku.

Kancelaria adwokacka

Kancelaria adwokacka przeprowadza mediacje i cywilne i gospodarcze. Są one alternatywą dla procesu w sądzie, a polegają na wypracowaniu kompromisu pomiędzy stronami. Adwokat pomaga wypracować satysfakcjonujące dla obu stron rozwiązanie i ułatwia porozumienie. Umożliwia to doprowadzenie do porozumienia bez kierowania sprawy do sądu.

Świadczę usługi prawne na terenie Grudziądza. Do moich obowiązków należy ściąganie alimentów, postępowanie egzekucyjne oraz windykacja. Kancelaria Komornicza Szymon Michno poszukuje także majątku dłużnika na prośbę wierzyciela oraz sporządza spis majątku po spadkodawcy. Przyjmuję strony w poniedziałki i czwartki w moim biurze.

Ochrona fizyczna obiektów

Misją naszej firmy jest zapewnienie naszym klientom najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Oferujemy profesjonalne, skuteczne i specjalistyczne usługi ochroniarskie. Korzystamy z najnowszych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Zapraszamy do kontaktu.

Sporządzanie akt i prowadzenie spraw sądowych

Prowadzona przez nas kancelaria prawna znajduje się w Gdańsku. Od lat specjalizujemy się w udzielaniu pomocy w prowadzeniu różnego rodzaju spraw, między innymi cywilnych, rodzinnych, administracyjnych czy związanych z budownictwem. Do naszych zadań należy udzielanie porad, reprezentowanie Klientów w sporach, a także sporządzanie aktów i dokumentów.