Bąkowski's team of lawyers in Poland

The company provides assistance whenever legal regulations in the area of corporate, commercial, competition, real estate become an issue. Bąkowski is a law firm from Warsaw cooperating with domestic and international businesses. The legal company advises during commercial transactions, establishment and reorganization of structures and in other situations.

Pomoc w zakresie prawa

W ramach prowadzonej przez nas działalności znajdziecie możliwość udzielania Wam nie tylko w siedzibie naszej kancelarii w Warszawie, ale także telefonicznie czy online porad prawnych. Przygotowane przez nas zostaną dla naszych klientów właściwe dokumenty, takie jak na przykład pisma procesowe, wnioski sądowe i wiele innych. Zajmujemy się obszarami związanymi z regulacjami zwartymi w kodeksie cywilnym, karnym , administracyjnym, handlowym czy rodzinnym. Nasz adwokat reprezentuje także strony w postępowaniach.

Usługi krakowskiego notariusza

Jeśli stanęliście Państwo w obliczu konieczności przekazania własnego majątku komuś innemu, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią notarialną Alicji Brandys w Krakowie. Otóż, nasze biuro specjalizuje się w prowadzeniu czynności związanych ze sprzedażą, ustanowieniem odrębnej własności lokali, oraz służebności osobistych.

Biuro prawne

Wśród gałęzi prawa, którymi zajmuje się adwokat Dominika Fafińska, jest prawo pracy, cywilne, handlowe, rejestrowe, lokalowe, czy też karne. Działalność jej kancelarii adwokackiej obejmuje udzielanie porad prawnych, reprezentowanie przed sądem, a także bieżącą obsługę prawną firm. Prowadzone przez niego biuro znajduje się w Gdańsku.

Usługi prawne

Potrzebny Ci doświadczony adwokat lub radca prawny? Poznań jest miastem w którym mieści się wyjątkowa Kancelaria Turcza. Gwarancja wysokiej jakości świadczonej pomocy prawnej. Nie trać czasu i już teraz odwiedź stronę internetową podaną w linku, gdzie znaleźć można pełną ofertę oraz dodatkowe informacje. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Odbierz swoje pieniądze

Masz problem z pobieraniem od swoich klientów należności? Chciałbyś, aby ktoś ci w tym pomógł? Jeśli tak, to skontaktuj się z katowicką kancelarią adwokacką ASiW, która zajmuje się między innymi usługami z zakresu windykacji. Przeprowadzają również wywiad gospodarczy i ustalają stan majątkowy dłużników.

Nieuczciwość pracowników

Służymy poradą przedsiębiorstwom w nieszczęśliwych przypadkach, jakimi są wyłudzenie towarów i kradzież informacji w firmie. Wbrew pozorom, wyciek poufnych danych jest dużym zagrożeniem, ponieważ przekazane konkurencji mogą znacznie obniżyć wartość całej strategii sprzedaży, dlatego należy działać szybko i skutecznie.